Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Poznaj nasze produkty i systemy

Charakteryzuje nas szeroki asortyment produktów i systemów wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Dopasowujemy się do wymagań każdego obiektu i znajdujemy rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Programy doborowe

Programy doborowe powstały w celu ułatwienia pracy projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów akcesoriów wentylacyjnych.

Przedstawiamy nakładkę SMAY do programu Revit umożliwiającą bezpośrednie pobieranie i używanie rodzin RFA naszych produktów. To proste narzędzie zapewni wsparcie projektantom przy tworzeniu projektów w technologii BIM.

czytaj więcej

Quick SMAY Designer
Szybki dobór produktów do wymagań projektowych – niezbędne informacje gotowe do wstawienia do projektu wentylacji

czytaj więcej

Program w prosty i intuicyjny sposób pozwala użytkownikowi na dobór nawiewników wirowych oraz szczelinowego typu NSAL, optymalnych dla danego projektu. Obejmuje oferowane przez firmę SMAY produkty z rodziny NS4, NS5, NS8, NS9, NWM oraz NSAL.

czytaj więcej

Program w prosty i szybki sposób pozwala na dobór kompletnego certyfikowanego systemu oddymiania klatki schodowej. Zarówno z nawiewem mechanicznym (Zodic-M).

przejdź do programu

Automatyczny dobór odpowiedniego modelu wentylatora na podstawie punktu pracy, wszystkie niezbędne parametry zebrane w jednym miejscu, dynamiczne wykresy, możliwość generowania kart doborowych bezpośrednio z programu.

przejdź do programu

Program w prosty i szybki sposób pozwala na dobór tłumików oraz porównanie parametrów nawet bez konieczności podania pełnych danych. Karta doborowa generuje kod pod zamówienie tłumika.

przejdź do programu
Proagramy doborowe

O nas

Firma SMAY – od ponad 35 lat dostarczamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Naszą misją jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków. Jesteśmy producentem wysokiej jakości akcesoriów, urządzeń i systemów wentylacyjnych, które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Czytaj więcej Nagrody Kontakt

Nasze realizacje

Nasze urządzenia oraz systemy są wybierane i instalowane w prestiżowych obiektach biurowych, mieszkalnych, centrach handlowych, hotelach, szpitalach i laboratoriach, a także w obiektach przemysłowych w całej Polsce i za granicą. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w każdym obiekcie.

Więcej realizacji Referencje i opinie

Najnowsze informacje

Aktualności SMAY

Blog Ekspercki

Zapisz się do naszego newslettera
Nasi partnerzy: