Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

iFlow&Elixair – zapisz się na szkolenie i odkryj system wentylacji na żądanie dla zrównoważonego budownictwa

Odpowiednia ilość świeżego powietrza dostarczana przez systemy wentylacyjne stanowi istotny element tworzenia w pomieszczeniu odpowiedniego klimatu i nie lada wyzwanie dla projektantów.

Zapotrzebowanie na ilość nawiewanego powietrza zależy od typu obsługiwanego pomieszczenia, a wszystkim od liczby jednocześnie przebywających w nim osób, co w budynkach typu biurowce, szkoły, szpitale czy muzea charakteryzuje się dużą zmiennością. W efekcie niemożliwe jest określenie schematu, według którego należy dopasować ilość nawiewanego powietrza.

Co zatem należy zrobić? Zapisać się na szkolenie iFlow&Elixair, na którym Zbigniew Kowalski, Inżynier automatyk, specjalizujący się w systemach do regulacji przepływu powietrza w Smay przedstawi rozwiązanie w postaci systemu wentylacji na żądanie dla zrównoważonego budownictwa.

Podczas szkolenia dowiesz się:  

  • jakie są rodzaje systemów wentylacji i w jaki sposób ich wybór wpływa na poziom komfortu użytkowników, koszty inwestycyjne i energooszczędność,
  • jak zwiększyć oszczędności związane z eksploatacją, dzięki optymalizacji pracy układu wentylacyjnego budynku m.in. poprzez monitoring stopnia wykorzystania pomieszczeń co umożliwia obniżania wydajności wentylacji w pomieszczeniach niezajętych,
  • jak zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniach – czyli co warto wiedzieć o stężeniu CO2 i oczyszczaniu powietrza wykorzystując ELIXAIR – kanałowy nanofiltr elektrostatyczny,
  • z czego powinien się składać system wentylacji na żądanie i na jakie funkcje powinniśmy zwrócić uwagę,
  • Co to jest system iFlow, jak działa i jakie daje korzyści.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz rejestracja dostępna jest na stronie wydarzenia. 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Środa, 14 lipca 2021 roku – godz. 10:00

 

Zbigniew Kowalski, 

Inżynier automatyk Smay  

Inżynier automatyk w firmie Smay specjalizujący się systemach do regulacji przepływu powietrza. Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.