Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Zobacz referencje i opinie Klientów SMAY

Tysiące zadowolonych Klientów. Setki zrealizowanych prac montażowych i uruchomień w najbardziej prestiżowych obiektach w całej Europie.

Skanska S.A.

Rekomenduję firmę SMAY Sp. z o.o. jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera. Firma SMAY na zlecenie firmy SKANSKA podjęła się wykonana urządzeń służących do nadciśnieniowego zabezpieczenia przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych (…). Urządzenia zostały wykonane przez firmę w sposób profesjonalny i rzetelny. Dostawy odbywały się terminowo.

Krzysztof BitneroskiPełnomocnik
Ventor Sp. z o.o.

Do przedmiotu umowy należała dostawa i montaż elementów automatyki i sterowania, kompleksowe okablowanie systemu oraz wykonanie dokumentacji projektowej. Po zakończeniu prac montażowych firma SMAY wykonała kalibrację oraz uruchomienie systemu. Wszystkie próby odbiorowe zakończyły się wynikiem pozytywnym.

mgr inż. Piotr Wyszyński Dyrektor ds. krajowych
Centrum Biurowe Vinci

Firma SMAY Sp. z o.o. przy realizacji przedmiotowej inwestycji uczestniczyła od samego początku, w całym procesie budowlanym, na wszystkich jego etapach, wykazując się przy tym: właściwym planowaniem, terminowością dostaw, sprawną organizacją robót budowlanych, pokazując swoje duże doświadczenie zawodowe i solidność oraz zapobiegając zagrożeniom dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.(...) Na szczególne podkreślenie zasługuje zarówno tempo robót budowlanych, jak również bardzo dobra jakość i czystość wykonywanych robót (…). Firmę SMAY sp. z o.o. polecam z czystym sumieniem, jako odpowiedzialnego i rzetelnego wykonawcę robót budowlanych, który nie tylko wykonuje prace objęte zakresem umowy, ale także służy pomocą w rozwiązaniu wszelki problemów podczas realizacji inwestycji.

Andrzej Jachimczak Członek zarządu
Strabag Sp. z o.o.

Polecam firmę SMAY sp. z o.o., jako sprawdzonego i rzetelnego partnera handlowego. (…) Swoje dostawy SMAY Sp. z o.o. realizował i realizuje w sposób profesjonalny i terminowy, szybko reagując na oczekiwania klientów. Wyroby cechują się bardzo wysoka jakością, spełniającą najwyższe standardy europejskie, wysoką estetyką i trwałością. Opierając się na dotychczasowej współpracy, rekomenduję firmę SMAY sp. z o.o. jako solidnego i wiarygodnego dostawcę.

Dyrektor Andrzej Gościński Centralny Dział Techniczny
Ghelamco Poland Sp. z o.o.

Dostarczone przez SMAY elementy zostały zamontowane między innymi w obiekcie Prosta Center w Warszawie, Trinity Park II w Warszawie, Marynarska Business Park w Warszawie oraz Bema Plaza we Wrocławiu. Swoje dostawy SMAY realizował i realizuje w sposób profesjonalny i terminowy, szybko reagując na oczekiwania klientów.

Tomasz Supren
Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.

Firma SMAY Sp. z o.o. dostarczyła urządzenia oraz uruchomiła na obiekcie Laboratorium Centralnego, którego użytkownikiem jest ORLEN Laboratorium Sp. z o.o., wykonując analizy dla Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A.(…).System został uruchomiony zgodnie z wytycznymi projektowymi z uwzględnieniem układów wentylacji bytowej, bezpieczeństwa oraz wentylacji awaryjnej połączonych w jeden spójny system.

Zbigniew BednarskiPrezes zarządu
Firma PPHU Tel-Poż-System „Iskra”

Wszelkie dostawy zostały przez firmę SMAY przeprowadzone zgodnie z zaplanowanym harmonogramem przy zapewnieniu wszelkich warunków kontraktu. Dostawy zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i terminowy. Polecam firmę SMAY jako odpowiedzialnego, rzetelnego i wiarygodnego producenta urządzeń oraz dostawcę swoich innowacyjnych rozwiązań.

Perbo Projekt Sp. z o.o.

Firma SMAY wszelkie zlecone jej zadania wykonała w przewidzianych terminach sprawnie koordynując ich realizację, co przyczyniło się do powodzenia podczas prób odbiorowych instalacji. Powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki inżynierskiej i przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

mgr inż. Arch. Piotr Łabowicz-Sajkiewicz
Unitechnika-Systemy Sp. z o.o.

(…) profesjonalne podejście oraz rzetelne wykonanie powierzonych prac podczas realizacji obiekty Novotel Centrum Poznań (…).Wszelkie prace zostały przez firmę SMAY przeprowadzone zgodnie z zaplanowanym harmonogramem prac przy zapewnieniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prace zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny.

Henryk Rzeczkowski Prezes zarządu
Polonez Plus Sp. z o.o.

...firma SMAY dostarczyła, uruchomiła i wykonała wszelkie niezbędne pomiary systemu napowietrzającego do zapobiegania przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych w przypadku pożaru w oparciu o urządzenia z serii iSway. Wszelkie prace zostały przez firmę SMAY przeprowadzone zgodnie z zaplanowanym harmonogramem przy zapewnieniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prace zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny.

mgr Inż. Remigiusz Markiewicz Kierownik Kontraktu
Unibep S.A.

Firma SMAY (…) realizowała system różnicowania ciśnień, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz właściwymi parametrami zapewniającymi wymaganą normą skuteczność. Opierając się na dotychczasowej współpracy polecam firmę SMAY jako profesjonalnego, doświadczonego oraz sprawdzonego partnera.

inż. Helena GrześKierownik Kontraktu

Realizacje

Zobacz zrealizowane usługi montażu i uruchomień SMAY

Zobacz referencje SMAY

Reference - Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Firma Electra M&A Polska z centralą w Warszawie rekomenduje firmę SMAY Sp. z o.o. z siedzibą w Podłężu i wyraża swoje zadowolenie z dostarczonych produktów wentylacyjnych przy wspólnie realizowanych projektach: Fabryka PepsiCo w Środzie Śląskiej, CBR Orlen Płock, Centrum Usług Publicznych CUP Opole. Polecamy firmę SMAY jako rzetelnego i profesjonalnego partnera handlowego, który terminowo i kompleksowo wywiązuje się z dostaw produktów i systemów wentylacyjnych najwyższej jakości.

Tomasz PaciorekKierownik Działu Zakupów
Reference - ASO MR Sp. Z o.o. Sp. k.

ASO MR Sp. Z o.o. Sp. k.

Firma ASO MR Sp. z o. o. Sp. k., z siedzibą przy ul. Kieleckiej 68/70 w Radomiu niniejszym listem udziela firmie SMAY Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Ciepłowniczej 29 w Krakowie rekomendacji za profesjonalną obsługę, doradztwo i dostawę zamówionych przez nas urządzeń wentylacyjnych do obiektu: Toyota & Lexus Romanowski przy ulicy Zakopiańskiej 68.

Elżbieta RomanowskaCzłonek Zarządu
Reference - SKANSKA S.A.

SKANSKA S.A.

Dostawa przez firmę SMAY Sp. z o.o. kompletnego systemu służącego do nadciśnieniowego zabezpieczenia przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych na wypadek pożarku dla obiektu Silesia Business Park w Katowicach.

Reference - Instalacje Sanitarne i Gazowe „INSTALBUD”

Instalacje Sanitarne i Gazowe „INSTALBUD”

Firma Smay realizowała dostawę oraz kalibrację systemu SmayLab służącego do regulacji ilości powietrza w pomieszczeniach laboratoryjnych aby utrzymać w nich odpowiednie warunki.

Reference - Inwentech Group Sp. z o.o

Inwentech Group Sp. z o.o

Remont hotelu Rialto oraz budowa nowego skrzydła hotelu NOBU w Warszawie przy ul. Wilczej.

Reference - Hochtief Polska S.A

Hochtief Polska S.A

Hala przemysłowa PKP Intercity Remtrak w Libiszowie k/Opoczna.

Reference - Tek Instal Sp z o.o Sp. K.

Tek Instal Sp z o.o Sp. K.

Ośrodek Kontroli Ruchu Lotniczego w Poznaniu, Tek Instal Sp z o.o Sp. K.

Reference - Zio-Max Marcin Ziopaja

Zio-Max Marcin Ziopaja

Galeria Kupiecka w Otworcku, Zio-Max Marcin Ziopaja z siedzibą w Kielcach

Reference - POSCO Engineering & Construction CO., LTD

POSCO Engineering & Construction CO., LTD

Ekologiczna Spalania Odpadów Kraków

Reference - Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.

Zespół Obiektów Laboratorium Centralnego Płock

Reference - HTG Polska

HTG Polska

Saturn Tower Wiedeń, Griffin House Warszawa, Złote Tarasy Warszawa

Reference - Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o.

Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o.

Centrum Biurowe Vinci Kraków

Reference - P.P.U.H. POLONEZ PLUS Sp. z o.o.

P.P.U.H. POLONEZ PLUS Sp. z o.o.

Zintegrowane Centrum Komunikacji Poznań

Reference - Ventor Sp. z o.o.

Ventor Sp. z o.o.

Budynek UBR w Zespole Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A.