Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta
SMAY na targach INTERSEC w Dubaju
SMAY na targach Intersec 2023 w Dubaju

Za nami międzynarodowe targi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej Intersec. W dniach od 17 do 19 stycznia 2023 roku eksperci SMAY byli obecni w Dubai World Trade Center. Wydarzenie zgromadziło gości ze 131 krajów. Wizyta w Dubaju była dla nas okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

zagłosuj na SMAY
Zagłosuj na SMAY! Nagroda Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

Zespół obiektów firmy SMAY w Podłężu został nominowany do Nagrody Publiczności w konkursie na najlepszy budynek użyteczności publicznej. Zachęcamy do oddania głosu na naszą nowoczesną siedzibę w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. Głosowanie trwa do 16 stycznia!

szkoła w Kabunza
Pomagajmy, nie tylko od święta – wsparcie dla Szkoły Podstawowej St. Theresa w Ugandzie

W SMAY pomagamy nie tylko od święta, bo wiemy, że dzielenie się dobrocią i wsparcie potrzebujących to największy dar, jaki można przekazać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Tym bardziej, cieszymy się, że nasze wsparcie dociera nie tylko do potrzebujących w Polsce, ale na całym świecie. Ostatnio pomoc trafiła dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Kabunza w Ugandzie.

Dąb Biznesu 2022 dla SMAY
Nagroda “Dąb Biznesu 2022” dla SMAY

21 grudnia podczas świątecznego spotkania w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się oficjalne wręczenie honorowych nagród Dęby Biznesu 2022. Firma SMAY otrzymała statuetkę w kategorii: firma z polskim kapitałem. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.

spotkanie ze studentami w SMAY 1
Grudniowe spotkanie ze studentami Politechniki Krakowskiej w siedzibie SMAY

20 i 21 grudnia w siedzibie SMAY w Podłężu gościliśmy członków Koła Naukowego Equlibrium i studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. W nauce bardzo ważna jest praktyka, dlatego cieszymy się, że mogliśmy pokazać studentom działanie naszych systemów "na żywo" oraz oprowadzić przyszłych inżynierów po naszej nowoczesnej fabryce.

spotkanie wigilijne i podsumowania w SMAY
Magiczny czas świąt i… podsumowań w SMAY

8 i 9 grudnia wszyscy pracownicy SMAY spotkali się wspólnie w siedzibie firmy. Ta piękna inicjatywa, przypomniała nam, jak ważne są realne spotkania i rozmowy na żywo, zwłaszcza w postpandemicznym świecie, w którym przez dwa lata rządziły konferencje online.

SMAY z Certyfikatem Równości Płac BCC

25 listopada 2022 roku przyznano pierwsze w Polsce Certyfikaty Równości Płac. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm i otrzymaliśmy ten prestiżowy certyfikat. W SMAY wszyscy jesteśmy równi, od zawsze i na zawsze.