Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta
Nagroda Nieobojętności Marzena Maj
Wiceprezeska SMAY Marzena Maj Laureatką Nagrody Nieobojętności 2024

13 maja 2024 roku odbyła się Gala przyznania Nagrody Nieobojętności 2024 Oświęcimskiego Instytutu Praw Człowieka. Marzena Maj – Wiceprezeska SMAY, Prezeska Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja została uhonorowana tym niezwykłym wyróżnieniem w kategorii „Inspiracja”. W gronie laureatek oprócz Pani Marzeny znalazły się: aktorka Maja Ostaszewska i edukatorka dr Joanna Talewicz.

Targi MCE 2024 – Spotkajmy się w Mediolanie

Eksperci SMAY gotowi na podbój Mediolanu! Bierzemy udział w targach MCE 2024. Odwiedź stoisko SMAY podczas międzynarodowych targów Mostra Convegno Expocomfort. Czekamy na Ciebie z dawką inspiracji, trendów HVAC i prezentacją naszych nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych. To jak, widzimy się w dniach: 12-15 marca 2024 w Mediolanie?

SMAY na targach Warsaw HVAC Expo

27-29 lutego odbędzie się kolejna edycja Warsaw HVAC Expo. To największe w Polsce targi techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji, podczas których po raz drugi pojawimy się w roli wystawców.

Świąteczny czas w SMAY
Świąteczny czas w SMAY

To był naprawdę wyjątkowy czas! W ubiegły piątek 15 grudnia siedziba SMAY przeobraziła się w świąteczną przestrzeń przepełnioną pięknymi choinkami, ciepłem, szczerym uśmiechem i życzliwością. Podczas bożonarodzeniowego spotkania pracowników SMAY dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się i podsumowaliśmy mijający rok.

Inwentaryzacja 2023
Świąteczna inwentaryzacja na magazynach i 2 stycznia wolny od pracy

Pragniemy poinformować, że w dniach od 21 do 31 grudnia 2023 r. w naszych magazynach prowadzona będzie inwentaryzacja. Z tego powodu nie będziemy mogli realizować zamówień i wysyłek towarów. Wstrzymana będzie także cała produkcja i nie będą przyjmowane dostawy.  Dodatkowo 2 stycznia 2024 r. będzie dniem wolnym od pracy.