Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
×
Zawiadomienie o zmianie adresu spółki Smay

Uprzejmie informujemy, że z dniem 16 maja 2022 r. Smay spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zmienia adres siedziby z dotychczasowego na: Smay Sp. z o.o., Podłęże 678, 32-003 Podłęże.

SMAY w gronie sponsorów REHVA World Congress CLIMA 2022

REHVA World Congress CLIMA 2022 to jeden z najważniejszych międzynarodowych kongresów naukowych w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Tematem przewodnim są zmiany, jakie czekają sektor HVAC od chwili obecnej do 2030 r.

majowkaSmay
Majówka z przeprowadzką w SMAY

Już w najbliższy weekend przeprowadzamy się do nowej siedziby! Pakujemy sprzęty, komputery, całe nasze biuro i produkcję. To spore wyzwanie i dlatego prosimy o wyrozumiałość.

podleze siedziba smay
Nowa siedziba SMAY już wkrótce!

Nasza firma rozpoczyna nowy, ważny etap. Już w maju czeka nas przeprowadzka z obecnych dwóch lokalizacji przy ul. Ciepłowniczej w Krakowie do nowej siedziby, która znajduje się w Podłężu 678 w gminie Niepołomice. Tuż po długim weekendzie zaczynamy pracę w nowym miejscu

Aktualizacja oferty cenowej od 4 kwietnia 2022 r.

W związku z rosnącymi cenami surowców na świecie jesteśmy zmuszeni zaktualizować ceny poszczególnych pozycji w asortymencie. Nowy cennik wprowadzony zostanie od 4 kwietnia 2022 r. O szczegóły pytaj naszych przedstawicieli.

absolVENT
Zapraszamy do grona AbsolVENTów!

Wiemy, że wielu studentów chce rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie, w której od lat z powodzeniem umacniamy swoją pozycję. Specjalnie z myślą o tych młodych ludziach przygotowaliśmy program szkoleń pod nazwą AbsolVENT.