Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta
zwiedzanie hali produkcyjnej dni otwarte smay 2022
Za nami Dni Otwarte SMAY 2022

Za nami Dni Otwarte SMAY. Podczas dwóch dni pełnych sporej dawki wiedzy i wymiany doświadczeń nasi goście mogli zwiedzić naszą nową siedzibę w Podłężu i od kulis podejrzeć działanie naszych systemów wentylacyjnych.

Pierwsza edycja programu studenckiego SMAY AbsolVENT już za nami

8 czerwca zakończyliśmy pierwszą edycję programu AbsolVENT. W ramach organizowanych przez nas spotkań odwiedziliśmy 5 uczelni: Politechnikę Krakowską, Politechnikę Śląską, Politechnikę Lubelską, Politechnikę Rzeszowską oraz Szkołę Główną Służby Pożarniczej. Przeszkoliliśmy i rozdaliśmy certyfikaty 146 uczestnikom, rozdaliśmy 13 nagród w konkursach.

Aktualizacja cen od 1 lipca 2022 r.

Robimy wszystko, aby obecne zawirowania rynkowe były jak najmniej odczuwalne dla Państwa, dlatego podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu marż naszych produktów. Jednak mając na względzie przyszłość pracowników i kondycję finansową spółki od 01.07.2022 r.  jesteśmy zmuszeni zmienić ceny naszych wybranych produktów.

Oficjalne otwarcie nowej siedziby SMAY

W piątek 27 maja 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy SMAY w Podłężu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 gości z 15 krajów. Gośćmi uroczystości byli właściciele i prezesi firm budowlanych, a także architekci i projektanci.

Zawiadomienie o zmianie adresu spółki Smay

Uprzejmie informujemy, że z dniem 16 maja 2022 r. Smay spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zmienia adres siedziby z dotychczasowego na: Smay Sp. z o.o., Podłęże 678, 32-003 Podłęże.

SMAY w gronie sponsorów REHVA World Congress CLIMA 2022

REHVA World Congress CLIMA 2022 to jeden z najważniejszych międzynarodowych kongresów naukowych w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Tematem przewodnim są zmiany, jakie czekają sektor HVAC od chwili obecnej do 2030 r.

majowkaSmay
Majówka z przeprowadzką w SMAY

Już w najbliższy weekend przeprowadzamy się do nowej siedziby! Pakujemy sprzęty, komputery, całe nasze biuro i produkcję. To spore wyzwanie i dlatego prosimy o wyrozumiałość.