Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta
Lakiernia proszkowa w fabryce SMAY
Lakiernia proszkowa w fabryce SMAY

W SMAY nie tylko oferujemy najlepsze produkty i systemy wentylacyjne, ale również dbamy o wygląd widocznych elementów instalacji. Właśnie dlatego uruchomiliśmy własną lakiernię proszkową w fabryce SMAY, aby osobiście dbać o wykonanie i dostarczać precyzyjnie wykończone produkty wentylacyjne w dowolnym kolorze z palety RAL.

żaluzje ścienne ZS w niższej cenie
Prostokątne żaluzje ścienne ZS w niższej cenie!

Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie! Dzięki wdrożeniu nowych maszyn w naszej innowacyjnej hali produkcyjnej obniżyliśmy ceny żaluzji ściennych ZS. Teraz można kupić je nawet o 35% taniej. Cena produktu uzależniona jest od jego konkretnych wymiarów.

relacja z targów ISH 2022
Relacja z targów ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem

Za nami targi ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem! Organizacja, atmosfera, moc spotkań na żywo – WOW! To był naprawdę wspaniały czas. Zespół SMAY z przyjemnością uczestniczył w tym niezwykłym wydarzeniu. W końcu to wiodące na świecie targi HVAC, a tam, gdzie wentylacja, tam SMAY.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy dla SMAY
Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023 dla SMAY

15 lutego podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia odebraliśmy Małopolską Nagrodę Rynku Pracy 2023. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze działania na rzecz pracowników zostały docenione. Wciąż podejmujemy nowe inicjatywy, a nagroda Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej motywuje nas do jeszcze bardziej energicznych działań na tym polu.

Let’s meet at the Warsaw HVAC Expo 2023
Spotkajmy się na targach Warsaw HVAC Expo 2023

Przed nami Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji WARSAW HVAC EXPO. Już od 1 do 3 marca 2023 r. w Warszawie odbędą się największe w Polsce tragi HVAC. Nie może nas tam zabraknąć! Zapraszamy na nasze stoisko: C2.14b. Eksperci SMAY z przyjemnością porozmawiają o oferowanych przez nas rozwiązaniach wentylacyjnych. 

ISH 2023 smay will be there
Targi ISH 2023 we Frankfurcie nad Menem z udziałem SMAY

Przed nami targi ISH 2023. Oczywiści będziemy na tym wiodącym dla całej branży wentylacyjnej wydarzeniu o randze światowej. Spotkajmy się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 13 do 17 marca 2023 roku. Zapraszamy na stoisko SMAY. Nasi eksperci z przyjemnością zaprezentują nasze produkty i innowacyjne rozwiązania wentylacyjne.

SMAY na targach INTERSEC w Dubaju
SMAY na targach Intersec 2023 w Dubaju

Za nami międzynarodowe targi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej Intersec. W dniach od 17 do 19 stycznia 2023 roku eksperci SMAY byli obecni w Dubai World Trade Center. Wydarzenie zgromadziło gości ze 131 krajów. Wizyta w Dubaju była dla nas okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

zagłosuj na SMAY
Zagłosuj na SMAY! Nagroda Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

Zespół obiektów firmy SMAY w Podłężu został nominowany do Nagrody Publiczności w konkursie na najlepszy budynek użyteczności publicznej. Zachęcamy do oddania głosu na naszą nowoczesną siedzibę w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. Głosowanie trwa do 16 stycznia!

szkoła w Kabunza
Pomagajmy, nie tylko od święta – wsparcie dla Szkoły Podstawowej St. Theresa w Ugandzie

W SMAY pomagamy nie tylko od święta, bo wiemy, że dzielenie się dobrocią i wsparcie potrzebujących to największy dar, jaki można przekazać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Tym bardziej, cieszymy się, że nasze wsparcie dociera nie tylko do potrzebujących w Polsce, ale na całym świecie. Ostatnio pomoc trafiła dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Kabunza w Ugandzie.