Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta
SMAY otwiera oddział w Londynie
SMAY otwiera nowy oddział w Londynie

David Fitzpatrick na czale nowego oddziału firmy SMAY w Londynie! Nasz nowy Manager Generalny oddziału firmy SMAY w Wielkiej Brytanii jest doskonale znany tamtejszej społeczności skupiającej się wokół bezpiecznej wentylacji. David to nieoceniony ekspert zarówno w branży HVAC, jak i w sprzedaży. Z przyjemnością witamy go na naszym pokładzie!

konkurs SMAY
Daj nam słowo! Konkurs na nazwę nowego regulatora RCP-R-PV SMAY

Ekologia to nasza wspólna sprawa – dlatego wspólnie nazwijmy nasz nowy regulator stworzony w idei zrównoważonego budownictwa. Oddajemy sprawy w Twoje ręce. Chcesz być autorem nazwy innowacyjnego produktu SMAY? Wystarczy pobudzić kreatywność i wziąć udział w naszym konkursie. Daj nam słowo i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jedziemy na BIG 5 Global 2023 do Dubaju

Eksperci SMAY wybierają się do Dubaju na BIG 5 Global 2023. Nie może nas zabraknąć na tym najbardziej wpływowym wydarzeniu skierowanym do branży budowlanej na całym świecie. Czekamy na Ciebie od 4 do 7 grudnia 2023 roku w Dubai World Trade Centre. Widzimy się na miejscu?

Eksperci SMAY w trasie – moc jesiennych konferencji

Październik – miesiąc wyjątkowych spotkań. Tak możemy podsumować to, co działo się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Szkolenia, konferencje, wydarzenia branżowe – eksperci SMAY są tam, gdzie mówi się o bezpieczeństwie, innowacyjnych rozwiązaniach wentylacyjnych i zrównoważonym budownictwie. Jak nam mija jesień?

Marzena Maj z tytułem International Woman of The Year

Wiceprezeska SMAY Pani Marzena Maj otrzymała nagrodę International Woman of The Year in Fire Safety. To niezwykle ważne wyróżnienie na arenie międzynarodowej zostało przyznane podczas oficjalnej gali w Londynie. Nasza Wiceprezeska osobiście odebrała nagrodę za wzmacnianie pozycji kobiet w branży bezpieczeństwa pożarowego na świecie.

SMAY partnerem strategicznym konferencji PLGBC Green Building Summit 2023

Zbliża się ważne wydarzenie dla branży zrównoważonego budownictwa – PLGBC Green Building Summit 2023. Jesteśmy partnerem strategicznym tej konferencji. 5 i 6 października 2023 roku spotkajmy się w Warszawie i porozmawiajmy o zrównoważonym rozwoju i zielonym postępie branży budowlanej.

Poland Business Run 2023 z udziałem SMAY

Pracownicy SMAY po raz kolejny wzięli udział w biegu charytatywnym Poland Business Run 2023. Tegoroczna edycja pobiła rekord uczestników, wśród 36 tys. biegaczy nie zabrakło niezawodnej ekipy sportowców ze SMAY.