Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Aktualne oferty pracy

Ładowanie, proszę czekaą...

Miejsce pracy:

Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij nasz:

Formularz aplikacyjny

Dołącz do naszego zespołu

Zespół SMAY jest zgranym teamem młodych osób o wielu talentach. Nawzajem się uzupełniamy i inspirujemy. Łączymy pracę specjalistów z wielu branż. Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy stale szukamy nowych pracowników, dlatego zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych i aplikowania do naszego zespołu.

Dlaczego warto?

Firma SMAY dba o swoich pracowników, oferując wachlarz benefitów i szkoleń. Lubimy jasne zasady i trwałe relacje. Szukamy osób, które myślą tak samo jak my. Mamy swoje cele, mimo to jesteśmy otwarci na nowe idee, ponieważ chcemy się ciągle rozwijać. Wierzymy, że wiedza działa tylko w połączeniu z pasją.

Spotkajmy się w SMAY!

Praktyki w SMAY

Zapraszamy wszystkich studentów uczelni technicznych do odbycia praktyk w naszej firmie. Nauczą się Państwo wykorzystywać wiedzę w praktyce i czerpać z tego prawdziwą radość. Chcą Państwo wiedzieć więcej? Prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

KONTAKT:
praca@smay.pl

Wyślij nam CV

Jeśli żadna dostępna oferta pracy Państwa nie zainteresowała, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym.
Skontaktujemy się z Państwem, gdy będziemy szukać specjalistów z podobnym doświadczeniem.