Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Programy doboru SMAY

SMAY Selektor – wtyczka do programu REVIT

Przedstawiamy nakładkę SMAY do programu Revit umożliwiającą bezpośrednie pobieranie i używanie rodzin RFA naszych produktów. To proste narzędzie zapewni wsparcie projektantom przy tworzeniu projektów w technologii BIM.

Dzięki czytelnemu interfejsowi, w trzech szybkich krokach możesz wybrać potrzebny produkt i użyć go w swoim projekcie. Program posiada rozbudowaną bazę opisów i parametrów dla każdego modelu, pozwalającą poznać wszystkie cechy bez konieczności przeglądania dodatkowych materiałów lub kart katalogowych.

Czytaj więcej

Program doboru Quick SMAY Designer

Przedstawiamy Quick SMAY Designer – nowy program doboru urządzeń i systemów firmy SMAY. Jego atutem jest czytelny interfejs, który pozwala bardzo szybko dobierać produkty w podstawowej konfiguracji – czyli w standardowym wykonaniu i przy typowych parametrach. Jeżeli jednak inwestycja wymaga innych ustawień, projektanci mogą łatwo włączyć tryb zaawansowany, umożliwiający dobór dla rozbudowanych parametrów. Program wspomaga użytkownika także w inny sposób: generuje propozycje wielkości produktu dla podanego strumienia powietrza.

Program doboru nawiewników

Szybki i wygodny dobór nawiewników do projektów wentylacji? Tak, to możliwe! Nowa wersja programu do doboru nawiewników jest już dostępna na stronie nawiewniki.smay.pl

Rozwiązanie to nie wymaga rejestracji ani logowania i jest dostępne w wersji podstawowej oraz zaawansowanej. Użytkownik może zmienić wersję programu nawet w trakcie doboru, nie ryzykując utraty wprowadzonych już informacji.

Program doboru tłumików

Program w prosty i szybki sposób pozwala na dobór tłumików oraz porównanie parametrów nawet bez konieczności podania pełnych danych. Karta doborowa generuje kod pod zamówienie tłumika. Prosty interface pozwala na pobranie większej ilości kart doborowych, które automatycznie tworzą zestawienie podsumowujące ilości danego typu produktu.

Przejdź do programu

Program doboru ZODIC

Program w prosty i szybki sposób pozwala na dobór kompletnego certyfikowanego systemu oddymiania klatki schodowej. Zarówno z nawiewem mechanicznym (Zodic-M) jak i z grawitacyjnym napływem powietrza (Zodic-G). Program pozwala na dobranie klapy dymowej dla klatki schodowej wg wytycznych CNBOP jak i Polskiej Normy.

Program jest przydatny dla architektów, projektantów instalacji, wykonawców. Po dokonaniu doboru program automatycznie przesyła w wiadomości e-mail karty doborowe urządzeń, wytyczne elektryczne jak i szacunkową wycenę dobranego systemu.

Przejdź do programu

Program doboru wentylatorów

  • automatyczny dobór odpowiedniego modelu wentylatora na podstawie punktu pracy,
  • wszystkie niezbędne parametry zebrane w jednym miejscu,
  • dynamiczne wykresy,
  • możliwość generowania kart doborowych bezpośrednio z programu.
Przejdź do programu

Utwórz konto w programie doboru wentylatorów

Aby uzyskać dostęp do rozszerzonej wersji programu doboru wentylatorów należy przejść do formularza za pomocą przycisku “Przejdź do formularza”.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą

Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc do działu projektowego pod numer +48 12 378 1 873 lub wypełniając poniższy formularz: