Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Programy doboru SMAY

SMAY Selektor – wtyczka do programu REVIT

Przedstawiamy nakładkę SMAY do programu Revit umożliwiającą bezpośrednie pobieranie i używanie rodzin RFA naszych produktów. To proste narzędzie zapewni wsparcie projektantom przy tworzeniu projektów w technologii BIM.

Dzięki czytelnemu interfejsowi, w trzech szybkich krokach możesz wybrać potrzebny produkt i użyć go w swoim projekcie. Program posiada rozbudowaną bazę opisów i parametrów dla każdego modelu, pozwalającą poznać wszystkie cechy bez konieczności przeglądania dodatkowych materiałów lub kart katalogowych.

Czytaj więcej

Program doboru Quick SMAY Designer

Przedstawiamy Quick SMAY Designer – nowy program doboru urządzeń i systemów firmy SMAY. Jego atutem jest czytelny interfejs, który pozwala bardzo szybko dobierać produkty w podstawowej konfiguracji – czyli w standardowym wykonaniu i przy typowych parametrach. Jeżeli jednak inwestycja wymaga innych ustawień, projektanci mogą łatwo włączyć tryb zaawansowany, umożliwiający dobór dla rozbudowanych parametrów. Program wspomaga użytkownika także w inny sposób: generuje propozycje wielkości produktu dla podanego strumienia powietrza.

Program doboru nawiewników

Szybki i wygodny dobór nawiewników do projektów wentylacji? Tak, to możliwe! Nowa wersja programu do doboru nawiewników jest już dostępna na stronie nawiewniki.smay.pl

Rozwiązanie to nie wymaga rejestracji ani logowania i jest dostępne w wersji podstawowej oraz zaawansowanej. Użytkownik może zmienić wersję programu nawet w trakcie doboru, nie ryzykując utraty wprowadzonych już informacji.

Program doboru tłumików

Program w prosty i szybki sposób pozwala na dobór tłumików oraz porównanie parametrów nawet bez konieczności podania pełnych danych. Karta doborowa generuje kod pod zamówienie tłumika. Prosty interface pozwala na pobranie większej ilości kart doborowych, które automatycznie tworzą zestawienie podsumowujące ilości danego typu produktu.

Przejdź do programu

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą

Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc do działu projektowego pod numer +48 12 378 1 873 lub wypełniając poniższy formularz: