Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Szkolenia

stopka-b2b-1200x227-pl

Dzielimy się wiedzą

Wierzymy, że wiedza działa tylko w połączeniu z pasją, dlatego podejmujemy działania na rzecz edukacji i angażowania młodych ludzi w rozwój w zakresie nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych i przeciwpożarowych.

Wyślij zapytanie o szkolenie

Aby zgłosić chęć organizacji szkolenia u Państwa, prosimy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy – klikając poniżej na ikonę POBIERZ, wypełnić go i przesłać na adres mailowy edu@smay.pl.

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, że od 2018 roku mieliśmy przyjemność organizować szkolenia serwisowe dla firm montażowych, instalacyjnych oraz branży Facility Management, związane z montażem i obsługą okresową klap przeciwpożarowych.

W tym czasie przeszkoliliśmy około 500 osób z ponad 200 firm. Z uwagi na szeroki zakres działalności przeszkolonych firm i osób w tej dziedzinie, pragniemy Państwa poinformować, że z końcem stycznia 2024 roku zakończyliśmy ten projekt szkoleń.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji na temat naszych usług, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Nasz zespół jest dostępny i chętnie odpowie na wszelkie zapytania, doradzi oraz wskaże inne możliwości, które mogą być dla Państwa interesujące.

Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście oraz możliwość współpracy.

Z poważaniem,
Zespół SMAY

Kontakt: Gabriela Bajorek
Telefon: +48 532 547 533
E-mail: g.bajorek@smay.eu