Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Kontakt do serwisu

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo skorzystać z usług serwisowych naszej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej. Po otrzymaniu pytań postaramy się udzielić Państwu wyczerpujących informacji.

Dział Serwisu

Kierownik
Działu Serwisu
Serwis Smay - 2

Marcin Polak
e-mail: m.polak@smay.eu
tel.: +48 12 37 81 830
kom: +48 668 325 825

Nadzór nad realizacją:
serwisu, przeglądów urządzeń i systemów
Serwis Smay - 5

Paulina Poniedzielska – Z-ca Kierownika Działu Serwisu
e-mail: p.poniedzielska@smay.eu
tel.: +48 12 378 1 896
kom: +48 502 165 481

Realizacja i oferty:
przeglądy urządzeń i systemów, usługi serwisu
Serwis Smay - 1

Anna Płaszewska – Koordynator Przeglądów i Konserwacji
e-mail: a.plaszewska@smay.eu
tel.: +48 12 378 1 870

Obsługa Partnerów
Serwisowych
Serwis Smay - 4

Łukasz Majcher – Koordynator Serwisu
e-mail: l.majcher@smay.eu
tel.: +48 12 378 18 33
kom: +48 880 341 671

Oferty i wsparcie techniczne:
przeglądy urządzeń i systemów, usługi serwisu
Serwis Smay - 3

Adrianna Tatarek – Doradca Serwisu
e-mail: a.tatarek@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 68

Dział Zarządzania Jakością

Nadzór i koordynacja zgłoszeń serwisowych
Serwis Smay - 4

Wojciech Wrona – Manager ds. Procesów Posprzedażowych
e-mail: w.wrona@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 06

Kierownik Działu Kontroli Jakości
Serwis Smay - 4

Jacek Dróżdż
e-mail: j.drozdz@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 04
kom: +48 602 781 589

Administracja systemem zgłoszeń serwisowych
Serwis Smay

Agata Kokoszka Manager Systemu Zarządzania Jakością
e-mail: a.kokoszka@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 14