Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Kontakt do serwisu

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo skorzystać z usług serwisowych naszej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej. Po otrzymaniu pytań postaramy się udzielić Państwu wyczerpujących informacji.

Dział Serwisu

Kierownik
Działu Serwisu
Marcin Polak

Marcin Polak
e-mail: m.polak@smay.eu
tel.: +48 12 37 81 830
kom: +48 668 325 825

Nadzór nad realizacją:
serwisu, przeglądów urządzeń i systemów

Paulina Poniedzielska – Z-ca Kierownika Działu Serwisu
e-mail: p.poniedzielska@smay.eu
tel.: +48 12 378 1 896
kom: +48 502 165 481

Realizacja i oferty:
przeglądy urządzeń i systemów, usługi serwisu

Anna Płaszewska – Specjalista ds. Serwisu
e-mail: a.plaszewska@smay.eu
tel.: +48 12 378 1 870

Obsługa Partnerów
Serwisowych

Łukasz Majcher – Koordynator Serwisu
e-mail: l.majcher@smay.eu
tel.: +48 12 378 18 33

Oferty i wsparcie techniczne:
przeglądy urządzeń i systemów, usługi serwisu

Adrianna Tatarek – Doradca Serwisu
e-mail: a.tatarek@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 68

Dział Zarządzania Jakością

Nadzór i koordynacja zgłoszeń serwisowych

Wojciech Wrona – Manager ds. Procesów Posprzedażowych
e-mail: w.wrona@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 06

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Jacek Dróżdż
e-mail: j.drozdz@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 04
kom: +48 602 781 589

Administracja systemem zgłoszeń serwisowych

Agata Kokoszka Manager Systemu Zarządzania Jakością
e-mail: a.kokoszka@smay.eu
tel.: +48 12 378 19 14