Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
SMAY Sp. z o.o. Centrala
ul. Ciepłownicza 29
31-587 Kraków
+48 12 378 1 800
info@smay.pl
Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach:
7.30 - 16.00 w piątki 7:30 - 13.30
NIP: 678-282-18-88 Regon: 356295933 KRS: 0000007764
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki - 50.000 PLN, opłacony w całości.
Dział Handlowy Tel. +48 12 378 1 818 / 841 /842 /843 / 842 / 843 / 850 / 876 / 941 / 979
Email: zapytania@smay.eu

Kierownik działu
Edyta Jamrozik
Tel. +48 12 378 18 42
Email: e.jamrozik@smay.eu
Dział Kontroli Jakości +48 12 378 1 904 /906
Dział Rozwoju Produktu Kierownik działu
Robert Zapała
Tel. +48 12 378 18 29
Email: r.zapala@smay.eu


Zastępca kierownika działu
Robert Wawszkiewicz
Tel. +48 12 378 19 96
Email: r.wawszkiewicz@smay.eu
Dział Eksportu Tel. +48 12 378 1 802 /840

Dyrektor Działu Eksportu
Piotr Halewski
Tel.: +48 606 817 217
Email: p.halewski@smay.pl

Kierownik ds. Eksportu
Marta Bzdyl
Tel. +48 12 378 18 40
Email: m.bzdyl@smay.pl
Dział Marketingu marketing@smay.eu
Dział Projektowy +48 12 378 1 873
Dział Realizacji Tel. +48 12 378 1 802 /840

Dyrektor Działu Realizacji
Marcin Hołody
Tel.: +48 604 633 809
Tel.: +48 12 378 18 33
Email: m.holody@smay.eu
Dział Serwisu Kierownik działu
Paweł Holewa
Tel. +48 12 378 19 10
Email: p.holewa@smay.eu


Obsługa klientów w zakresie uruchomień
Tomasz Gajewski
Tel. +48 12 378 18 89
Email: t.gajewski@smay.eu


Obsługa klientów w zakresie serwisu i przeglądów
Marcin Polak
Tel. +48 12 378 18 30
Email: m.polak@smay.eu
Oddział Warszawa
ul. Rejtana 17, lok. 19
02-516 Warszawa
Wojciech Łochnicki Kierownik biura w Warszawie
+48 503 608 041
Dział Handlowy Menadżer ds. Kluczowych Klientów SMAY
+48 602 781 589
Tomasz Wojtkowiak Menadżer Regionu SMAY
+48 506 489 367
Oddział Poznań
ul. Grunwaldzka 34a, 60-786 Poznań
(Biurowiec UBIQ 34 bud. B/2)
Maciej Nastaga Dyrektor Regionu Zachód
+48 608 536 249 m.nastaga@smay.eu
Małgorzata Kuroszczyk Projektant- Doradca techniczny
+48 502 164 424 m.kuroszczyk@smay.eu
Przedstawiciele regionalni SMAY