Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
SMAY Sp. z o.o. Centrala
ul. Ciepłownicza 29
31-587 Kraków
Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach:
7.30 - 16.00 w piątki 7:30 - 13.30
NIP: 678-282-18-88 Regon: 356295933 KRS: 0000007764
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki - 50.000 PLN, opłacony w całości.
Obiekty użyteczności publicznej, wentylacja pożarowa, laboratoria oraz energetyka

Prokurent / Dyrektor Handlowy – Marzena Maj

Zastępca Dyrektora Handlowego – Tomasz Karolak

e-mail: t.karolak@smay.eu

 

Zastępca Dyrektora Realizacji – Marcin Kępa

e-mail: m.kepa@smay.eu

 

Zapytania ofertowe: zapytania@smay.eu 

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1 850941 / 801 / 816

Budownictwo mieszkaniowe  (wentylacja pożarowa oraz bytowa, systemy Safety Car Park),  obiekty przemysłowo-magazynowe, systemy ZODIC (oddymianie grawitacyjne oraz mechaniczne), klapy dymowe.

Dyrektor zespołu – Edyta Jamrozik

e-mail: e.jamrozik@smay.eu

 

Zapytania ofertowe / zamówienia: realizacje@smay.eu lub hale@smay.eu

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1  836 / 833 / 940 / 983977

Partnerzy handlowi i dystrybutorzy

Dyrektor zespołu – Marta Para

e-mail: m.para@smay.eu

 

Zapytania ofertowe / zamówienia:  hurtownie@smay.eu

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1 810 / 814 / 841 / 979 / 818 / 824

Export

Dyrektor zespołu – Piotr Halewski

tel. +48 606 817 217

e-mail: p.halewski@smay.eu

 

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1 840 / 802 / 981

Serwis – obsługa klientów w zakresie serwisu i przeglądów

Kierownik zespołu – Marcin Polak

tel. +48 12 378 1 830

e-mail: m.polak@smay.eu

Dział Kontroli Jakości

tel. +48 12 378 1 904 / 906

Dział Marketingu

e-mail: marketing@smay.eu

Oddział Warszawa
ul. Rejtana 17, lok. 19
02-516 Warszawa
Wojciech Łochnicki Kierownik biura w Warszawie
+48 503 608 041
Dział Handlowy Menadżer ds. Kluczowych Klientów SMAY
+48 602 781 589
Oddział Poznań
ul. Grunwaldzka 34a, 60-786 Poznań
(Biurowiec UBIQ 34 bud. B/2)
Maciej Nastaga Dyrektor Regionu Zachód
+48 608 536 249 m.nastaga@smay.eu
Małgorzata Kuroszczyk Projektant- Doradca techniczny
+48 502 164 424 m.kuroszczyk@smay.eu
Przedstawiciele regionalni SMAY