Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Realizacja

The Bridge Warszawa

The Bridge

Warszawa

Najwyższy budynek, który jest obecnie budowany w Polsce został wyposażony w rozwiązania wentylacyjne SMAY! The Bridge to zapierająca dech w piersiach inwestycja Ghelamco, która powstaje w biznesowym centrum Warszawy. Innowacyjny wieżowiec The Bridge wg projektu biur UNStudio i Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Projekt mierzy 174 metry i posiada 40 pięter biurowych. To jeden z najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.

Imponujący The Bridge z systemem różnicowania ciśnień od SMAY

The Bridge to imponująca inwestycja Ghelamco budowana obecnie w stolicy Polski. Ten prestiżowy wieżowiec wzbogaci panoramę Warszawy i stanie się jednym z najwyższych budynków w Polsce. 174 metry wysokości i 40 pięter biurowych o łącznej powierzchni 47 tys. metrów kwadratowych – The Bridge został wyposażony w rozwiązania wentylacyjne SMAY, które dbają o bezpieczeństwo pożarowe użytkowników tego prestiżowego budynku. Wysokie obiekty potrzebują ochrony przeciwpożarowej na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego dostarczyliśmy tam nasz flagowy system SafetyWay – to najlepszy wybór w przypadku budynków wielokondygnacyjnych, chroniący drogi ewakuacyjne i klatki schodowe przed zadymieniem.

Jednostki napowietrzające iSWAY® chronią drogi przeciwpożarowe w The Bridge

W the Bridge, jak przystało na innowacyjny projekt budowlany, zastosowano szereg zaawansowanych technologii, m.in. inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS), nowatorskie technologie w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważone materiały budowlane oraz nasze jednostki napowietrzające iSWAY®, które wchodzą w skład systemu Safety Way i zapewniają utrzymanie dróg ewakuacyjnych w stanie wolnym od dymu. Wyposażenie systemu różnicowania ciśnienia w urządzenia typu iSWAY® umożliwia ciągły pomiar i monitoring nadciśnienia w przestrzeni chronionej oraz błyskawiczną reakcję na zmianę ciśnienia. To waśnie jednostki napowietrzające iSWAY® od SMAY są gwarantem bezpieczeństwa pożarowego w wieżowcu The Bridge.

Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę firmie Electra M&E Polska, inwestorowi tego zapierającego dech w piersiach obiektu Ghelamco Poland, a także firmie WSP Sp. z o.o.

Zastosowane systemy

Safety Way – system różnicowania ciśnienia
Safety Way – system różnicowania ciśnienia
Safety CarPark – wentylacja garaży
System Safety Carpark jest przeznaczony do wentylacji dużych przestrzeni garaży podziemnych, a także tuneli.

Użyte produkty