Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Nagroda Publiczności w konkursie architektonicznym im. Stanisława Witkiewicza dla SMAY!

nagroda publiczności w konkursie architektonicznym dla SMAY

Udało się! Zespół budynków firmy SMAY w Podłężu zdobył Nagrodę Publiczności w kategorii: Architektura użyteczności publicznej w konkursie o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza. Projekt naszej siedziby wykonany przez konsorcjum firm LC PROJEKT i EKOTEKTURA okazał się zwycięski. Dziękujemy za oddane głosy.

Projekt siedziby SMAY w Podłężu zwycięzcą w kategorii: Architektura użyteczności publicznej

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że projekt siedziby firmy SMAY w Podłężu zdobył Nagrodę Publiczności w prestiżowym konkursie architektonicznym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. To głosy internautów decydowały o zwycięstwie w konkursie. Tym bardziej cieszymy się, że projekt naszej nowej siedziby zdobył uznanie publiczności.

Nagroda Publiczności dla projektu siedziby SMAY w Podłężu

Zespół budynków firmy SMAY w Podłężu robi wrażenie! Każdego dnia będąc w pracy, doceniamy naszą innowacyjną siedzibę. Tym bardziej cieszymy się, że nie tylko nam przypadła do gustu. Nagroda Publiczności to cenne wyróżnienie, bowiem o jej przyznaniu decydują ludzie. Każdy mógł wziąć udział w głosowaniu online i wybrać swojego faworyta.

Siedziba SMAY zwycięzcą wśród nominowanych obiektów użyteczności publicznej

Sama nominacja do Nagrody Publiczności w konkursie organizowanym przez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego była dla nas zaszczytem. Wśród nominowanych obiektów użyteczności publicznej to właśnie nasza siedziba najbardziej przypadła do gustu głosującym internautom. Zespół budynków firmy SMAY w Podłężu zdobył 568 głosów i z przewagą prawie 200 głosów zdobył Nagrodę Publiczności. Na drugim miejscu znalazł się projekt Trzy Owce w Białce Tatrzańskiej, natomiast na trzecim miejscu uplasował się budynek biurowy Office Kraków. Gratulujemy obiektom wyróżnionym w konkursie.

Bądź na bieżąco: