Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

SMAY na targach Intersec 2023 w Dubaju

SMAY na targach INTERSEC w Dubaju

Za nami międzynarodowe targi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej Intersec. W dniach od 17 do 19 stycznia 2023 roku eksperci SMAY byli obecni w Dubai World Trade Center. Wydarzenie zgromadziło gości ze 131 krajów. Wizyta w Dubaju była dla nas okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

To był niesamowity czas spotkań z przedstawicielami branży HVAC z całego świata. Na targach Intersec 2023 w Dubaju mieliśmy możliwość zdobywania nowych doświadczeń, dzielenia się wiedzą i dyskusji dotyczących wdrażania najlepszych rozwiązań inżynierskich i projektowych w zakresie bezpiecznej wentylacji.

Za nami międzynarodowe targi Intersec w Dubaju

Ach cóż to był za event! Trzy dni czerpania inspiracji i spotkań z naszymi Klientami i ekspertami z branży wentylacyjnej. Ciekawe szkolenia, specjalistyczne pokazy i prezentacje najbardziej doświadczonych ekspertów to niewątpliwie największa wartość takich spotkań. Na targach Intersec w Dubaju mieliśmy stanowisko na stoisku naszego partnera SIBCA. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, dzięki temu wydarzeniu wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku! Nie zwalniamy tempa i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych spotkań na żywo.

Bądź na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach z udziałem SMAY? Zapisz się do naszego newslettera: