Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

SMAY otwiera nowy oddział w Londynie

SMAY otwiera oddział w Londynie

David Fitzpatrick na czele nowego oddziału firmy SMAY w Londynie! Nasz nowy Manager Generalny filii SMAY w Wielkiej Brytanii jest doskonale znany tamtejszej społeczności, skupiającej się wokół bezpiecznej wentylacji. David to nieoceniony ekspert zarówno w branży HVAC, jak i w sprzedaży. Z przyjemnością witamy go na naszym pokładzie!

Nowe perspektywy, nieograniczone możliwości – filia SMAY w UK

Otwieramy nowy oddział firmy SMAY w Londynie! Na czele naszej filii w Wielkiej Brytanii stoi David Fitzpatrick, Manager Generalny SMAY. Jego wiedza, doświadczenie i kilkunastoletnie działanie w branży HVAC w UK są niezwykle imponujące, a osobowość Davida wspaniale wpisuje się w nasze wartości. David, cieszymy się, że jesteś z nami!

David Fitzpatrick Managerem Generalnym SMAY w Londynie

Trudno być wszędzie, zwłaszcza gdy dzieje się tak wiele wspaniałych inicjatyw na rzecz rozwoju branży HVAC na świecie. Nasi eksperci nie zwalniają tempa i są tam, gdzie mówi się o bezpiecznej wentylacji i systemach oddymiania. Jedynie w tym roku odwiedziliśmy Londyn kilkanaście razy! A przecież podróżujemy również do Arabii Saudyjskiej, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i wszędzie tam, gdzie szuka się najlepszych rozwiązań wentylacyjnych.

Cieszymy się, że od tej pory nasz nowy Manager Generalny filii SMAY w Wielkiej Brytanii, David Fitzpatrick może na miejscu wspierać i rozmawiać o naszych innowacyjnych rozwiązaniach wentylacyjnych z tymi, którzy stawiają na bezpieczeństwo użytkowników obiektów. Jego pasja oraz ekspercka wiedza w połączeniu z naszym innowacyjnym zapleczem produktowym i niezawodnymi systemami wentylacyjnymi tworzą kompleksowe wsparcie i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.

Bądź na bieżąco