Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Bezpieczna ewakuacja z systemem różnicowania ciśnień – Symulacja działania Safety Way od SMAY

Safe evacuation with a pressure differential system – Simulation of Safety Way from SMAY at work

Jak system różnicowania ciśnienia Safety Way od SMAY zapewnia bezpieczną ewakuacje na wypadek pożaru? Jak działa system, który można znaleźć w najwyższych budynkach w Polsce i w Unii Europejskiej? Przygotowaliśmy symulacje działania systemu różnicowania ciśnienia Safety Way. Zobacz na własne oczy innowacyjne rozwiązanie od SMAY z zakresu bezpiecznej wentylacji.

System różnicowania ciśnienia Safety Way – jak to działa?

Rola systemu różnicowania ciśnień w przypadku pożaru jest kluczowa. To właśnie ten system pozwala na bezpieczną ewakuację osób przebywających w budynku podczas zagrożenia pożarowego. Jak w przypadku pożaru działa Safety Way? Nasi eksperci sporządzili wiele publikacji na temat działa systemu różnicowania ciśnienia, teraz postanowiliśmy na przykładzie pokazać realne działanie systemu. Przeprowadziliśmy symulacje na klatce schodowej naszej siedziby w Podłężu, aby wykazać skuteczność systemu Safety Way.

Symulacja działania systemu różnicowania ciśnień od SMAY

Radek Sikorski i Izabela Tekielak-Skałka w filmie demonstrującym działanie systemu Safety Way, tłumaczą poszczególne etapy aktywacji jednostek ciśnieniowych w oparciu o innowacyjny iSWAY w przypadku pożaru. Przeprowadzone testy dymowe potwierdzają skuteczność systemu różnicowania ciśnień od SMAY, który stanowi gwarant bezpiecznej ewakuacji w przypadku zagrożenia pożarowego.

Chcesz bezpośrednio porozmawiać z ekspertami SMAY o działaniu systemu? Umów się na indywidualną konsultację w sprawie systemu różnicowania ciśnień pod adresem e-mail: hello@smay.eu.

Bądź na bieżąco
Chcesz kupić nasze produkty?

Przejdź na listę dystrybutorów i znajdź dostawcę w swoim województwie.

Zainteresowały
Cię nasze rozwiązania?

Porozmawiajmy
osobiście.