Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

SMAY Sp. z o.o. Centrala – ul. Ciepłownicza 29, 31-587 Kraków

sekretaria:  +48 12 378 1 800

Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach:
7.30 – 16.00 w piątki 7:30 – 13.30

NIP: 678-282-18-88   Regon: 356295933   KRS: 0000007764

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki – 50.000 PLN, opłacony w całości.

Witamy w dziale wsparcia klienta

Jeśli potrzebujesz oferty lub informacji na temat naszych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi.

W przypadku innych pytań wybierz interesujący Cię temat:

Specjalista ds. Sprzedaży – Agnieszka Grzybek-Szewc
e-mail: a.grzybek@smay.eu
tel. +48 12 37 81 807

Konsultacje przy projektowaniu systemów wentylacji pożarowej lub bytowej:

Dyrektor Sekcji Projektowej i Doradztwa Technicznego – Janusz Kosak
e-mail: j.kosak@smay.eu
tel. +48 12 37 81 873

Symulacje komputerowe CFD:

Kierownik Działu Badań i Analiz CFD – Izabela Tekielak-Skałka
e-mail: i.tekielak@smay.eu
tel. +48 12 37 81 883

Symulacje CFD / Testy odbiorowe

Kierownik Działu Marketingu & PR SMAY – Agnieszka Szybowska-Mróz
e-mail: marketing@smay.eu

Kierownik zespołu – Katarzyna Bugajska
e-mail: k.bugajska@smay.eu

Z-ca Kierownika zespołu – Renata Wcisło
e-mail: r.wcislo@smay.eu

Zapytania ofertowe / zamówienia: hurtownie@smay.eu

Doradztwo techniczno – handlowe:
tel. +48 12 378 1 993

Dyrektor Zespołu Realizacji Inwestycji – Marcin Kępa
e-mail: m.kepa@smay.eu
tel. +48 12 37 81 884

Manager ds. Rozwoju Biznesu – Agnieszka Kolasińska
e-mail: a.kolasinska@smay.eu
tel. +48 502 164 897

tel. +48 12 378 1 800

Kierownik zespołu – Marcin Polak
e-mail: m.polak@smay.eu

Doradztwo:
tel. +48 12 378 1 995

Czytaj więcej

ZAPYTANIA OFERTOWE (export):
e-mail: enquiry@smay.eu
tel. +48 12 378 1 994

Menadżer pionu
Dyrektor Eksportu
Piotr Halewski
e-mail:  p.halewski@smay.eu
kom. +48 606 817 217

Menadżer działu stacjonarnego
Kierownik Działu Eksportu
Marta Bzdyl
e-mail:  m.bzdyl@smay.eu
tel.  +48 12 378 18 40
kom.  +48 602 307 593

Menadżer regionu
Kierownik regionu
Z-ca Dyrektora Eksportu
Tomasz Majewski
e-mail:  t.majewski@smay.eu
kom. +48 538 818 607

Konsultant systemów ochrony ppoż.
Główny Konsultant Techniczny
Z-ca Dyrektora Eksportu
Grzegorz Sypek
e-mail: g.sypek@smay.eu
tel. +48 603 236 010

Oddział Warszawa

Biuro Techniczne w Warszawie
ul. Wiśniowa 40B/2, 02-520 Warszawa
e-mail: biuro-warszawa@smay.eu

Oddział Poznań

Biuro Techniczne w Poznaniu
ul. Racławicka 67, 60-302 Poznań
e-mali: biuro-poznan@smay.eu