Serwis Smay używa cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
SMAY Sp. z o.o. Centrala
ul. Ciepłownicza 29
31-587 Kraków


tel. +48 12 378 1 800
Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach:
7.30 - 16.00 w piątki 7:30 - 13.30
NIP: 678-282-18-88 Regon: 356295933 KRS: 0000007764
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki - 50.000 PLN, opłacony w całości.
Obiekty użyteczności publicznej, wentylacja pożarowa, laboratoria oraz energetyka

Prokurent / Dyrektor Handlowy – Marzena Maj

Zastępca Dyrektora Handlowego – Tomasz Karolak

e-mail: t.karolak@smay.eu

 

Zastępca Dyrektora Realizacji – Marcin Kępa

e-mail: m.kepa@smay.eu

 

Zapytania ofertowe: zapytania@smay.eu 

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1 991

Budownictwo mieszkaniowe  (wentylacja pożarowa oraz bytowa, systemy Safety Car Park),  obiekty przemysłowo-magazynowe, systemy ZODIC (oddymianie grawitacyjne oraz mechaniczne), klapy dymowe.

Dyrektor zespołu – Edyta Jamrozik

e-mail: e.jamrozik@smay.eu

 

Zapytania ofertowe / zamówienia: realizacje@smay.eu lub hale@smay.eu

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1  992

Partnerzy handlowi i dystrybutorzy

Kierownik zespołu – Katarzyna Bugajska

e-mail: k.bugajska@smay.eu

 

Z-ca Kierownika zespołu – Renata Wcisło

e-mail: r.wcislo@smay.eu

 

Zapytania ofertowe / zamówienia:  hurtownie@smay.eu

Doradztwo techniczno – handlowe:

tel. +48 12 378 1 993

Export

Dyrektor zespołu – Piotr Halewski

tel. +48 606 817 217

e-mail: p.halewski@smay.eu

 

Doradztwo techniczno – handlowe (export):

tel. +48 12 378 1 994

Serwis

Kierownik zespołu – Marcin Polak

e-mail: m.polak@smay.eu

Doradztwo:

tel. +48 12 378 1 995

Dział Marketingu

e-mail: marketing@smay.eu

Oddział Warszawa
ul. Wiśniowa 40B/2
02-520 Warszawa
Wojciech Łochnicki Kierownik biura w Warszawie
+48 503 608 041
Przemysław Krakowiak Menadżer Regionu SMAY
+48 602 781 589
Oddział Poznań
ul. Grunwaldzka 34a, 60-786 Poznań
(Biurowiec UBIQ 34 bud. B/2)
Maciej Nastaga Dyrektor Regionu Zachód
+48 608 536 249 m.nastaga@smay.eu
Małgorzata Kuroszczyk Projektant- Doradca techniczny
+48 502 164 424 m.kuroszczyk@smay.eu
Przedstawiciele regionalni SMAY