Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Aktualizacja cen od 1 lipca 2022 r.

Szanowni Państwo,

Najwyższa od 24 lat inflacja odczuwalna jest obecnie w każdym segmencie biznesu, a ostatnie miesiące wzrostów i braku dostępności produktów wyłącznie ten trend podtrzymują.

Robimy wszystko, aby obecne zawirowania rynkowe były jak najmniej odczuwalne dla Państwa, dlatego podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu marż naszych produktów. Jednak mając na względzie przyszłość pracowników i kondycję finansową spółki od 01.07.2022 r.  jesteśmy zmuszeni zmienić ceny naszych wybranych produktów.

Dla naszych stałych Klientów, przygotowaliśmy indywidualne oferty, które spowodują, że wzrost cen będzie dużo mniej zauważalny.

Dla wszystkich Państwa, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia do 30.06 będą obowiązywały dotychczasowe ceny.

Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że w dłuższym okresie nowa fabryka umożliwi nam poprawę efektywności produkcji i oszczędności kosztowe. Będziemy mogli skuteczniej przeciwdziałać wzrostom cen, do czego się zobowiązujemy.

Wszystkich z Państwa, którzy mają dalsze wątpliwości związane z tą sytuacją, zapraszamy do rozmowy, o tym co wspólnie możemy zrobić, by rozwiązać trudności, z którymi przychodzi nam się mierzyć.

Z poważaniem,

Marzena Maj
wiceprezes zarządu SMAY