Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Fotorelacja Gali Otwarcia biurowca i fabryki SMAY w Podłężu

W historii każdej firmy pojawiają się ważne etapy i przełomowe momenty. Należą do nich dynamiczny rozwój i zmiany. W firmie SMAY czas na zmianę wizerunkową i nową siedzibę w nowej lokalizacji. W piątkowy wieczór, 27 maja, SMAY powitał gości na Gali Otwarcia biurowca i fabryki w Podłężu. To wielka radość i duma być gospodarzami takiej uroczystości.

Oficjalna ceremonia rozpoczęła się o godzinie 18.00. Goście zostali przywitani w hallu nowego budynku. Już od progu można było poczuć ducha innowacji i nowoczesności. Decydowały o tym nie tylko udekorowane majowymi kwiatami wejście i współczesne wnętrza, ale także widoczne u góry urządzenia wentylacyjne SMAY. One również są elementem wystroju i swoistą dekoracją.

Jaka jest dziś firma SMAY?

Jakie ma plany rozwoju? Prelegenci, w tym Zarząd firmy, jej właściciele i założyciele, podzielili się z uczestnikami wizją rozwoju biznesu, w którą SMAY wkłada całe serce.

Słuchacze poznali również nowe możliwości na przyszłość. Zobaczyli także film z nowym wizerunkiem, przedstawiający wszystkie zmiany rebrandingowe, jakie firma przeszła w tym roku, oraz wideo prezentujące maszyny SMAY.

Przecięcie wstęgi – punkt kulminacyjny gali – było wspaniałą chwilą. W obecności naszych klientów, partnerów i przedstawicieli biznesu to pracownicy SMAY wspólnie rozciągnęli wstęgę i dokonali przecięcia.

Bankiet rozpoczął się o godzinie 20.30 i trwał do późnych godzin wieczornych. Przez cały czas do dyspozycji gości pozostawała strefa networkingowa, szeroki wybór dań regionalnych z Małopolski oraz strefa koktajlowa oferująca różnorodne smaki. Występ artystyczny i pamiątkowe zdjęcia, pokaz świateł i dobra zabawa – to wszystko sprawiło, że humory dopisywały i panował fantastyczny nastrój.

To były piękne chwile

wspaniały wieczór dla wszystkich, zarówno dla gości, jak i dla gospodarzy.
Przeżyjmy to jeszcze raz. Zapraszamy do galerii zdjęć.