Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Grudniowe spotkanie ze studentami Politechniki Krakowskiej w siedzibie SMAY

spotkanie ze studentami w SMAY 1

20 i 21 grudnia w siedzibie SMAY w Podłężu gościliśmy członków Koła Naukowego Equlibrium i studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. W nauce bardzo ważna jest praktyka, dlatego cieszymy się, że mogliśmy pokazać studentom działanie naszych systemów “na żywo” oraz oprowadzić przyszłych inżynierów po naszej nowoczesnej fabryce.

Pokazy praktycznego zastosowania naszych systemów prowadzone przez ekspertów SMAY, networking, konkurs z nagrodami i oprowadzanie po fabryce SMAY to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla studentów Politechniki Krakowskiej.

Grudniowe spotkania z przyszłymi inżynierami w SMAY

Oprócz teorii ważna jest praktyka! W SMAY doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego bardzo chętnie organizujemy szkolenia i spotkania z ekspertami w naszej nowoczesnej siedzibie w Podłężu. Z wielką przyjemnością zorganizowaliśmy pokazy z działania naszych systemów. Studenci brali udział w następujących prezentacjach:

  • Pokaz systemu iSWAY – przejście przez klatki schodowe, pokazanie jak działają drzwi, przejście na dach w celu obserwacji działania systemu przeciwpożarowego.
  • Oprowadzenie po naszej nowoczesnej fabryce i wprowadzenie do prowadzonych w niech działań logistycznych i produkcyjnych.
  • Pokaz systemu ZODIC – prezentacja działania wentylacji przeciwpożarowej w budynku socjalnym.
  • Pokazanie systemów wentylacji bytowej na przykładzie rozwiązań zastosowanych w siedzibie SMAY i prezentacja produktów wentylacyjnych w naszym Showroomie.

Pokazy systemów wentylacyjnych SMAY i rozmowy z ekspertami

Oprócz pokazów naszych systemów wentylacyjnych studenci z Politechniki Krakowskiej brali udział w ciekawym spotkaniu z działem HR SMAY, który opowiadał o możliwościach zawodowych i budowaniu kariery w branży HVAC. Oprócz networkingu i poczęstunku dla naszych gości zorganizowaliśmy również konkurs z nagrodami. Przyszli inżynierowie skorzystali także z bezpłatnego dostępu do Bazy Wiedzy SMAY, gdzie udostępniane są szkolenia i webinary prowadzone przez ekspertów z branży wentylacyjnej.

Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć w naszej siedzibie, zapraszamy do SMAY i zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z tego wyjątkowego spotkania 🙂

Bądź na bieżąco

Chcesz dostawać osobiste powiadomienia o organizowanych przez SMAY inicjatywach? Zapisz się do naszego newslettera: