Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Lakiernia proszkowa w fabryce SMAY

Lakiernia proszkowa w fabryce SMAY

W SMAY nie tylko oferujemy najlepsze produkty i systemy wentylacyjne, ale również dbamy o wygląd widocznych elementów instalacji. Właśnie dlatego uruchomiliśmy własną lakiernię proszkową w fabryce SMAY, aby osobiście dbać o wykonanie i dostarczać precyzyjnie wykończone produkty wentylacyjne w dowolnym kolorze z palety RAL.

Jak działa nasza lakiernia proszkowa?

Precyzyjne, trwałe i równomierne pokrycie kolorem naszych produktów wentylacyjnych jest możliwe dzięki lakierni proszkowej w naszej nowoczesnej fabryce. Teraz sami dbamy o najwyższą jakość wykończenia oferowanych elementów. Jak to działa? Przekonaj się na własne oczy!

Innowacyjna fabryka wymaga nowoczesnych rozwiązań, w SMAY wciąż doskonalimy nasze zaplecze produkcyjne, bo wiemy, że innowacyjna fabryka wymaga nowoczesnych rozwiązań. Uruchomiona lakiernia proszkowa w fabryce SMAY to nie tylko obszerna paleta kolorów, ale również możliwości, dzięki którym nasze produkty wentylacyjne są jeszcze lepsze. Lakiernia umożliwia precyzyjne i równe pokrycie kolorem oraz szybkie lakierowanie produktów wentylacyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach naszej nowej fabryki? 📧 Napisz na zapytania@smay.eu

Bądź na bieżąco