Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Magiczny czas świąt i… podsumowań w SMAY

spotkanie wigilijne i podsumowania w SMAY

Grudzień to miesiąc obfity w świąteczne przygotowania, spotkania z bliskimi i magiczną atmosferę Bożego Narodzenia. To również czas corocznych podsumowań i snucia planów na przyszły rok. W SMAY połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i zorganizowaliśmy dla pracowników Kongres oraz spotkanie wigilijne.

8 i 9 grudnia wszyscy pracownicy SMAY spotkali się wspólnie w siedzibie firmy. Ta piękna inicjatywa, przypomniała nam, jak ważne są realne spotkania i rozmowy na żywo, zwłaszcza w postpandemicznym świecie, w którym przez dwa lata rządziły konferencje online.

Nie ma jak w… firmie

W 2020 i 2021 roku ze względów bezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa w firmie SMAY zrezygnowaliśmy ze spotkań wigilijnych na żywo. Tym bardziej cieszymy się, że po dwóch latach przerwy udało nam się zagospodarować dwa grudniowe dni i zaprosić wszystkich pracowników na Kongres i wigilię firmową w Podłężu. To był wspaniały czas rozmów, integracji, wzajemnego motywowania do zdobywania kolejnych sukcesów i wyznaczania celów na nadchodzący rok. To także wspaniała okazja, by lepiej poznać się z tymi, którzy niedawno dołączyli do zgranej ekipy pracowników SMAY i podejrzeć od kulis codzienną pracę każdego z działów.

Podsumowania i plany na przyszły rok

W czwartek 8 grudnia 2022 roku w firmie SMAY odbył się całodniowy Kongres dla pracowników, podczas którego Dyrektorzy zaprezentowali swoje zespoły, opowiedzieli o specyfice pracy, podsumowali cele i przedstawiali plany na Nowy Rok. Pod koniec dnia pełnego merytorycznych prezentacji i rozmów odbył się koncert wigilijny Karoliny Leszko, której nieziemski głos i świąteczny repertuar dodał bożonarodzeniowego klimatu, pozwalając się wyciszyć i zrelaksować.

Spotkanie wigilijne bogate w jubileusze

Po tym bogatym w wiedzę dniu, przyszedł czas na spotkanie wigilijne i świąteczne życzenia. W piątek 9 grudnia wszyscy pracownicy SMAY spotkali się na wigilii firmowej, podczas której oprócz szczerych życzeń, przełamania się opłatkiem i smakowania tradycyjnych świątecznych potraw, odbyło się wręczenie nagród specjalnych oraz dyplomów dla pracowników z 10, 15 i 20-letnim stażem pracy w SMAY. Wszystkim jubilatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, wspaniale z Wami współpracować!