Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023 dla SMAY

Małopolska Nagroda Rynku Pracy dla SMAY

15 lutego podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia odebraliśmy Małopolską Nagrodę Rynku Pracy 2023. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze działania na rzecz pracowników zostały docenione. Wciąż podejmujemy nowe inicjatywy, a nagroda Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej motywuje nas do jeszcze bardziej energicznych działań na tym polu.

Firma SMAY to Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie

W SMAY mamy nosa do ludzi! W naszej firmie pracują najlepsi i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Od ponad 33 lat staramy się zapewniać pracownikom nie tylko komfort zatrudnienia, ale przede wszystkim szanse rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Wiemy, że rozwój kariery zawodowej jest istotny, ale nie zapominamy przy tym o work-life balance. Jako rodzinna firma stawiamy na… rodzinę! Dlatego nieustannie podejmujemy działania, które wspierają pracowników SMAY w godzeniu sfery zawodowej z życiem prywatnym.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023 dla SMAY

Podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia 15 lutego 2023 r. odebraliśmy nagrodę w kategorii: Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. To dla nas niezwykle ważne wyróżnienie, zwłaszcza że przyznawane jest za działania na rzecz pracowników. Warto przy tym przypomnieć, że już w 2019 r. byliśmy nominowani w tym samym konkursie, choć w innej kategorii – Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników.

Działania na rzecz pracowników w SMAY

Tam, gdzie priorytetem jest człowiek, tworzenie przestrzeni do pracy, która ułatwia zatrudnionym godzenie życia zawodowego ze sferą prywatną, nie wymaga skomplikowanych rozwiązań.

Nasz dział HR wdrożył wiele inicjatyw, które pomagają naszym pracownikom osiągnąć work-life balance, i nieustannie planuje kolejne działania sprzyjające pogodzeniu kariery z życiem prywatnym. Krótsza praca w piątki, możliwość rezygnacji z pracy zmianowej, mniejsze koszty dojazdu do pracy dzięki transportowi zbiorowemu czy akcja profilaktyczna SMAY4U to tylko niektóre z wielu propozycji dla osób zatrudnionych w naszej firmie. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pracowników, prowadzimy ankiety wewnętrzne i słuchamy sugestii osób zatrudnionych w firmie, aby dopasować nasze działania do ich oczekiwań.

Bądź na bieżąco