Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Nagroda “Dąb Biznesu 2022” dla SMAY

Dąb Biznesu 2022 dla SMAY

21 grudnia podczas świątecznego spotkania w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się oficjalne wręczenie honorowych nagród Dęby Biznesu 2022. Firma SMAY otrzymała statuetkę w kategorii: firma z polskim kapitałem. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.

Dęby Biznesu to honorowe nagrody uchwalone przez Radę Miejską w Niepołomicach. 21 grudnia Burmistrz miasta Pan Roman Ptak już po raz szósty wręczył statuetki firmom, które wspierają rozwój lokalnej społeczności. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie laureatów tego prestiżowego plebiscytu.

Nagroda uchwalona przez Radę Miejską w Niepołomicach dla SMAY

Dęby Biznesu to nagrody wręczane przez Burmistrza Niepołomic jako uznanie dla firm, które najmocniej wspierają rozwój miejskiej społeczności. Statuetki mają charakter honorowy i są przyznawane za społeczną odpowiedzialność biznesu, a nie za wyniki sprzedażowe.

Dąb Biznesu 2022 dla SMAY

SMAY wśród laureatów Dębów Biznesu 2022

W plebiscycie brało udział kilkanaście firm, prezes firmy SMAY Pan Michał Maj odebrał statuetkę w kategorii: firma z polskim kapitałem. Kapituła konkursu przyznała nam wyróżnienie za szybkie, kompleksowe i profesjonalne zaangażowanie w dobie kryzysu humanitarnego. Spośród prowadzonych przez firmę SMAY działań na rzecz pomocy uchodźcom, których inicjatorką była nasza V-ce Prezes Marzena Maj, szczególnie wyodrębniono:

  • utworzenie i prowadzenie centrum pomocy uchodźcom,
  • wszechstronną opiekę nad ludźmi uciekającymi przed wojną,
  • wsparcie dla placówek oświatowych, w trosce o integrację społeczną.
Dąb Biznesu 2022 dla SMAY

Wspieramy rozwój lokalnej społeczności

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice Pana Romana Ptaka. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w prospołeczne działania na rzecz Niepołomic i okolic zostały docenione. Obecność w gronie laureatów Dębów Biznesu to dla nas zaszczyt, ale również dodatkowa dawka motywacji do kolejnych działań dla dobra lokalnej społeczności.

Bądź na bieżąco