Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Pomagajmy, nie tylko od święta – wsparcie dla Szkoły Podstawowej St. Theresa w Ugandzie

szkoła w Kabunza

W SMAY pomagamy nie tylko od święta, bo wiemy, że dzielenie się dobrocią i wsparcie potrzebujących to największy dar, jaki można przekazać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Tym bardziej, cieszymy się, że nasze wsparcie dociera nie tylko do potrzebujących w Polsce, ale na całym świecie.

Koniec roku to dla wielu czas podsumowań, refleksji i snucia noworocznych postanowień. Oprócz stawiania sobie nowych celów biznesowych, planowania rozwoju zawodowego i snucia dalekosiężnych planów na przyszłość, warto na chwilę zwolnić i docenić to, co mamy. Dzielenie się dobrem i pomoc potrzebującym to godna naśladowania postawa.

Pomoc dla dzieci i młodzieży z Ugandy

Firma SMAY wspiera potrzebujących na całym świecie i podejmuje szereg działań, aby pomoc dotarła do tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Marta Maj-Durbas oraz Marcin Durbas złożyli dar na zakup pojemnika na wodę dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Kabunza w Ugandzie. Zbiornik został podłączony do studni głębinowej, a z czystej wody korzysta już ponad pięćset osób ze szkoły i przedszkola. Co więcej, w porze suchej, kiedy w okolicy nie odnotowuje się opadów deszczu, z wody będą korzystać również okoliczny mieszkańcy.

zyczenia świąteczne z Ugandy
zyczenia swiateczne z Ugandy 2

Dzielmy dobro, wspierajmy potrzebujących

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wesprzeć działania podnoszące jakość życia i edukacji mieszkańców Ugandy i cieszymy się, że zbiornik spełnia swoją funkcję i jest już w użyciu. Uśmiech dzieci i młodzieży ze Szkoły w Kabunza sprawia, że chcemy jeszcze mocniej włączać się w prospołeczne działania i w dalszym ciągu nieść pomoc potrzebującym. Dziękujemy parafii św. Franciszka z Asyżu w Mattuga w Ugandzie za przesłanie filmiku i fotorelacji. Ręcznie pisane życzenia od dzieci uczęszczających do szkoły w Kabunza nie tylko nas rozczuliły, ale przede wszystkim potwierdziły, że to co robimy, ma sens.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby wiedzieć więcej o organizowanych przez nas wydarzeniach i akcjach społecznych: