Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Prostokątne żaluzje ścienne ZS w niższej cenie!

żaluzje ścienne ZS w niższej cenie

Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie! Dzięki wdrożeniu nowych maszyn w naszej innowacyjnej hali produkcyjnej obniżyliśmy ceny żaluzji ściennych ZS. Teraz te, posiadające Krajową Oceną Techniczną produkty, można kupić nawet o 35% taniej. 

ZS – czerpnie lub wyrzutnie powietrza od SMAY

Dzięki stale rozwijającej się hali produkcyjnej obniżyliśmy ceny ZS – prostokątnych czerpni lub wyrzutni powietrza, stosowanych na zakończeniach instalacji wentylacyjnych nisko i średniociśnieniowych. Obniżka cen uzależniona jest od konkretnego wymiaru i materiału produktu i wynosi od 2% do nawet 35%. Niższa cena jest możliwa dzięki uruchomieniu nowych maszyn, które optymalizują produkcję ZS w fabryce SMAY.

Taniej, ale o ile?

ZS mogą być instalowane w przegrodach budowlanych lub na zakończeniach przewodów wentylacyjnych. Prostokątne czerpnie lub wyrzutnie ścienne ZS mogą być wykonane w wymiarach mieszczących się w zakresie: szerokość = 200 – 3000 mm i wysokość = 200 – 2000 mm. Dzięki zamontowanej siatce przeciw ptakom zabezpieczają wnętrza przewodów wentylacyjnych.

Zależy Ci na najwyższej jakości produktach wentylacyjnych w przystępnej cenie? Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź nowe ceny żaluzji ściennych ZS od SMAY.

Czerpnie lub wyrzutnie ścienne, prostokątne ZS

ZS to prostokątne czerpnie lub wyrzutnie ścienne z nieruchomymi kierownicami, zabezpieczone siatką przeciw ptakom.

Zobacz produkt ZS
Bądź na bieżąco