Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Relacja z targów ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem

relacja z targów ISH 2022

Za nami targi ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem. Organizacja, atmosfera, moc spotkań na żywo – WOW! To był naprawdę wspaniały czas. Zespół SMAY z przyjemnością uczestniczył w tym niezwykłym wydarzeniu. W końcu to wiodące na świecie targi HVAC, a tam, gdzie wentylacja, tam SMAY.

Za nami targi ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem

Tydzień pełen innowacji – tak można opisać targi ISH, które odbyły się w dniach 13-17 marca 2022 roku we Frankfurcie nad Menem. Podczas targów eksperci SMAY z przyjemnością prezentowali nasze rozwiązania wentylacyjne, a spotkania z osobami odwiedzającymi nasze stoisko to moc inspiracji i wymiana doświadczeń, która z pewnością zaowocuje w kolejne działania na rzecz bezpiecznej wentylacji. Nowe możliwości rozwoju, ciekawe dyskusje, pełne życzliwości spotkania i duża dawka motywacji do tworzenia kolejnych innowacyjnych produktów – to tylko niektóre z wielu wartości, jakie dały nam targi ISH.

SMAY na wiodących na świecie targach HVAC

Tegoroczne targi ISH skupiały się na rozwiązaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju. Największą uwagę osób odwiedzających stoisko SMAY, skupiały nasze innowacyjne produkty i system różnicowania ciśnień. Zestaw wyrobów iSWAY wyróżnia się na rynku swoją skutecznością i specyfiką działania, nic więc dziwnego, że zdobył uznanie uczestników targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Nasze krajowe i europejskie realizacje, programy doborowe czy dedykowane poszczególnym inwestycjom rozwiązania wentylacyjne to aspekty, które z przyjemnością prezentowaliśmy podczas targów.

Fotorelacja z targów ISH 2022 we Frankfurcie nad Menem

Z przyjemnością bierzemy udział w wydarzeniach skupionych wokół innowacyjnych rozwiązań z zakresu wentylacji. Targi ISH 2022 to owocny czas spotkań i rozmów, który motywuje nas do dalszego działania i uczestniczenia w kolejnych inicjatywach branżowych. Fotorelacja z tego wiodącego dla światowej branży HVAC wydarzenia pokazuje, że życzliwa atmosfera i profesjonalne podejście towarzyszyły ekspertom SMAY podczas wizyty we Frankfurcie nad Menem.

Bądź na bieżąco

Chcesz wiedzieć więcej na temat nadchodzących wydarzeń z udziałem SMAY?

Zapisz się do naszego newslettera