Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Targi BUDMA 2019 już za nami. Zapraszamy Forum Wentylacja, 5-6 marca w Warszawie.

Za nami cztery dni targów BUDMA 2019 – intensywny czas spędzony z budownictwem i architekturą. Nasze stoisko przyciągało uwagę nie tylko odwiedzających, ale również zostało docenione przez jury konkursowe nagrody ACANTHUS AUREUS, przyznawaną za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Jednak najbardziej cieszą nas liczne ciekawe rozmowy, które mieliśmy okazję przeprowadzić na naszym stoisku. Dziękujemy wszystkim i już dzisiaj zapraszamy na kolejne targi w Polsce.

A już za tydzień, dokładnie 5 marca o godzinie 9 rano, rozpocznie się największe wydarzenie dla branży HVAC w Polsce – FORUM WENTYLACJA, SALON KLIMATYZACJA 2019, w Warszawie. Zapraszamy na nasze stoisko nr 156. Łatwo będzie je znaleźć, bo w tym roku na wszystkich targach czuwa nad nami wyjątkowy anioł – Smoke Angels – opiekun wszystkich budynków, które zabezpiecza nasza firma. Zapraszamy nie tylko na nasze stoisko, ale również do uzyskania porady na temat montażu regulatorów na naszym stanowisku w Strefie Instalatora, a także na wykład naszego eksperta podczas seminariów.

FORUM WENTYLACJA 2019 odbędzie się w tym roku w nowej lokalizacji – Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO. Jak dotrzeć na miejsce można dowiedzieć się ze strony organizatora: www.forumwentylacja.pl.

Porozmawiajmy osobiście przy smacznej kawie i pysznych słodkościach

ventilation system

W trakcie czterech dni targowych, tereny MTP odwiedziło blisko 50 000 profesjonalistów, a w szczególności handlowców, architektów, wykonawców i inwestorów. Na targach prezentowało się niemal 1000 firm z 33 krajów.

SMAY – jesteśmy z Wami już od 30-lat.