Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

SMAY partnerem strategicznym konferencji PLGBC Green Building Summit 2023

Zbliża się ważne wydarzenie dla branży zrównoważonego budownictwa – PLGBC Green Building Summit 2023. Jesteśmy partnerem strategicznym tej konferencji. 5 i 6 października 2023 roku spotkajmy się w Warszawie i porozmawiajmy o zrównoważonym rozwoju i zielonym postępie branży budowlanej.

PLGBC Green Building Summit z udziałem SMAY

Nadchodzi międzynarodowa konferencja w obszarze zrównoważonego budownictwa – PLGBC Green Building Summit. Z przyjemnością bierzemy w niej udział! Jesteśmy partnerem strategicznym tego wydarzenia, a dyrektor techniczny SMAY – Michał Cisowski pierwszego dnia konferencji poprowadzi autorską prezentację „Perowskity w regulacji przepływu powietrza”. Na PLGBC Green Building Summit obecna będzie także Członkini Zarządu PLGBC i Wiceprezeska SMAY – Marzena Maj, natomiast na stoisku SMAY nasi eksperci z przyjemnością zaprezentują nasze rozwiązania wentylacyjne tworzone z ideą zrównoważonego budownictwa i… coś, nad czym nasi inżynierowie pracowali od dawna. Co to takiego? Karty odkrywamy już 5 października!

SMAY na międzynarodowej konferencji PLGBC

Eksperci z obszaru zrównoważonego budownictwa oraz organizacje wspierające ideę green building już 5 i 6 października 2023 roku spotkają się w Warszawie na konferencji PLGBC. Autorskie prezentacje dotyczące zrównoważonego budownictwa, panele dyskusyjne, case studies, wymiana doświadczeń i szansa na nawiązanie nowych kontaktów – to i jeszcze więcej już niebawem na PLGBC Green Building Summit. Konferencja potrwa dwa dni i zostanie zorganizowana w formacie hybrydowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Kiedy?

5 i 6 października 2023 roku

Gdzie?

Hotel Sound Garden w komplecie Business Garden, Warszawa

Bądź na bieżąco