Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

SMAY z Certyfikatem Równości Płac BCC

25 listopada 2022 roku przyznano pierwsze w Polsce Certyfikaty Równości Płac. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm i otrzymaliśmy ten prestiżowy certyfikat. W SMAY wszyscy jesteśmy równi, od zawsze i na zawsze.

Certyfikat Równości Płac BCC powstał w ramach projektu BCC Kobiety. Firmy, które stosują politykę równych płac dla kobiet i mężczyzn pracujących na tożsamych stanowiskach, po raz pierwszy w Polsce otrzymały to prestiżowe wyróżnienie.

SMAY w gronie firm, które jako pierwsze w Polsce otrzymały Certyfikat Równości Płac

Jest nam niezmiernie miło, że od 25 listopada możemy pochwalić się Certyfikatem Równości Płac. To miłe wyróżnienie, zwłaszcza że to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce i Unii Europejskiej. Otrzymany Certyfikat potwierdza, jakimi wartościami kierujemy się jako firma. Od początku działalności firmy SMAY stawiamy na równe traktowanie i z przyjemnością wspieramy inicjatywy, których celem jest propagowanie równości szans dla kobiet i mężczyzn w biznesie.

Jakie były kryteria przyznawania Certyfikatu Równości Płac?

Powstały w ramach projektu Business Centre Club Certyfikat Równości Płac jest przyznawany na trzy lata i ma na celu budowanie świadomości i propagowanie równości szans i płac dla kobiet w Polsce. Firmy, które otrzymały wyróżnienie, musiały spełnić określone wymogi, a o jego przyznaniu decydowała powołana Kapituła. Pod uwagę brano kilka kluczowych czynników, m.in. , ocena równości płac kobiet i mężczyzn w danym przedsiębiorstwie, zaangażowanie w promowanie równościowych działań w biznesie oraz osiągnięcia potwierdzające aktywne działania firmy w tym obszarze.

Bądź na bieżąco

Nie przegap nadchodzących wydarzeń! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj zaproszenia na planowane wydarzenia.