Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Trwa głosowanie na Osobowość Roku 2023 – w gronie nominowanych CEO i V-CEO SMAY

Prezes i Wiceprezeska SMAY zostali nominowani do tytułów Osobowość Roku 2023. Michał Maj otrzymał nominacje w kategorii: Biznes, natomiast Marzena Maj walczy o tytuł w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Plebiscyt jest prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press.

Prezes SMAY nominowany do tytułu Osobowość Roku w kategorii Biznes

Michał Maj, Prezes firmy SMAY został nominowany do prestiżowego tytułu Osobowość Roku w kategorii Biznes. CEO SMAY otrzymał nominacje za trzy kluczowe filary swojej działalności biznesowej: rozwijanie działalności firmy i budowę nowej siedziby w Podłężu, działalność charytatywną — wsparcie dla Stowarzyszenia Pomoc Bliźniemu w Staniątkach oraz realizację pilotażowego programu montażu systemów rekuperacji w szkołach m.in. w Zespole Szkół w Niepołomicach.

Głosowanie trwa, a pierwszy etap Konkursu Plebiscytowego kończy się 20 czerwca 2024 roku.

Marzena Maj nominowana w kategorii “Działalność społeczna i charytatywna”

Wiceprezeska SMAY, Marzena Maj również otrzymała nominacje w tym niezwykłym plebiscycie. Prezeska Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja przez Kapitułę Redakcji Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego została nominowana w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Nie mogło być inaczej!

Nieobojętność, siła i wielkie serce w pomaganiu oraz wspieraniu potrzebujących, wykluczonych oraz uchodźców z Ukrainy — właśnie za te działania V-CEO SMAY znalazła się w plebiscycie i bierze udział w głosowaniu.

Sama nominowana jest zaszczycona tym niezwykłym wyróżnieniem, jednak ma mały apel dla tych, którzy chcieliby zagłosować na swoją faworytkę w konkursie:

Jeśli planujesz wysłać na mnie SMS-a – zamiast tego, bardzo proszę, przelej tę równowartość na naszą zbiórkę na siepomaga.pl. Fundacja zyska wsparcie, Ty satysfakcję, a ja… będę wdzięczna potrójnie!

– Marzena Maj

Bądź na bieżąco