Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

VI Warsztaty Szkoleniowe SITP „Projektowanie wentylacji pożarowej” w Jachrance z udziałem ekspertów SMAY

VI Warsztaty Szkoleniowe „Projektowanie wentylacji pożarowej” w Jachrance z udziałem ekspertów SMAY

Przed nami VI edycja warsztatów szkoleniowych organizowanych przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.  24  listopada ruszają dwa dni pełne szkoleń i warsztatów w malowniczym hotelu pod Warszawą. Spotkania na żywo, rozmowy twarzą w twarz, ciekawe wykłady i warsztaty praktyczne – nie może nas tam zabraknąć! Zwłaszcza, że swoje prezentacje przedstawią nasi prelegenci.

SMAY jest partnerem VI Warsztatów Szkoleniowych SITP, dotyczących projektowania wentylacji pożarowej, organizowanych w Jachrance koło Warszawy. Warsztaty potrwają dwa dni w terminie 24 i 25 listopada 2022 r. w Hotelu WINDSOR w Jachrance koło Warszawy. W gronie prelegentów znaleźli się nasi eksperci: dr inż. Izabela Tekielak-Skałka i Wojciech Łochnicki.

“Projektowanie wentylacji pożarowej” – IV warsztaty szkoleniowe organizowane przez SITP

Już po raz szósty stołeczny oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa SITP organizuje dwudniowe warsztaty szkoleniowe. Wydarzenie rozpoczyna się 24 listopada w hotelu WINDSOR w Jachrance koło Warszawy. Uczestnicy mogą liczyć na szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ekspertów. SMAY podczas tego ważnego dla branży wentylacyjnej wydarzenia reprezentują: dr inż. Izabela Tekielek-Skałka oraz Wojciech Łochnicki.

Do kogo skierowane są Warsztaty?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób działających w branży wentylacyjnej. Projektanci, instalatorzy, rzeczoznawcy przeciwpożarowi oraz pracownicy Państwowej Straży Pożarnej mogą liczyć na sporą dawkę wiedzy i wymianę doświadczeń podczas spotkań na żywo. Wspólne rozmowy i realne spotkania to coś, czego warto doświadczać, aby budować przyjazne relacje.

Eksperci SMAY w gronie prelegentów Warsztatów Szkoleniowych w Jachrance

Wśród wybitnych wykładowców, m.in. specjalistów z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej, Instytutu Techniki Budowlanej znaleźli się nasi eksperci. Jakie tematy poruszą w swoich wystąpieniach?

  • “Projektowanie systemów wentylacji pożarowej w budynkach wysokich i wysokościowych w świetle najnowszych standardów projektowych (PN-EN12101-13)” to temat referatu Izabeli Tekielak-Skałki, która wystąpi podczas I dnia Warszatatów, 24 listopada 2022 roku, godz. 14:45-15:15.
  • Wojciech Łochnicki wystąpi podczas II dnia Warsztatów. Jego wystąpienie “Projektowanie wentylacji pożarowej – systemy różnicowania ciśnień w budynkach wysokich i wysokościowych – przykład projektowy w oparciu o PN-EN12101-13.” rozpocznie się o godz. 9:15 25 listopada 2022 roku.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz tutaj.

Poznaj naszych prelegentów:

dr inż. Izabela Tekielak-Skałka
Kierownik Działu Badań i Analiz CFD SMAY
Pracuje w firmie Smay na stanowisku kierownika działu badań i analiz CFD.  W 2020 r. uzyskała tytuł doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych na Politechnice Warszawskiej. Absolwent studiów podyplomowych „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa” realizowanych na Politechnice Warszawskiej, a od 2016 r. również wykładowca tych studiów. Specjalizuje się w wykonywaniu analiz numerycznych oraz badań różnych systemów wentylacji pożarowej.

Wojciech Łochnicki
Projektant systemów zabezpieczania dróg ewakuacyjnych SMAY
Absolwent Politechniki Łódzkiej na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (kierunek: Inżynieria środowiska), projektant instalacji sanitarnych od 2012 r.
Specjalizuje się w zagadnieniach wentylacji pożarowej, głównie w systemach różnicowania ciśnienia.