Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Wielka Wyprawa Maluchów 2024 — Marzena Maj ponownie rusza na pomoc dzieciom

wielka wyprawa maluchów 2024

Rusza Wielka Wyprawa Maluchów do Monte Cassino! 80 fiatów 126 p. w 80. rocznicę Bitwy pod Monte Cassino jedzie oddać hołd bohaterom i zbierać środki na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Wiceprezeska SMAY Marzena Maj po raz kolejny bierze udział w tym obfitym w dobro wydarzeniu, tym razem dołączyli do niej jej synowie — widocznie pomaganie dziedziczy się w genach.

Wiceprezeska SMAY kolejny raz bierze udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów

Ruszyła Wielka Wyprawa Maluchów 2024! Tym razem ludzie dobrego serca ruszają w drogę do Monte Cassino. 80 fiatów 126p. na starcie w 80. rocznicę bitwy pod Monte Cassino jedzie i zbiera pieniądze dla dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Wspaniała inicjatywa, piękne klasyki polskiej motoryzacji i jeden wspólny cel — pomoc dzieciakom i zwrócenie uwagi na poważne konsekwencje wypadków drogowych. Marzena Maj, Wiceprezeska SMAY i Prezeska Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja w tamtym roku brała udział w I Wielkiej Wyprawie do Monte Carlo i już wtedy obiecała, że w kolejnej edycji znowu wsiądzie w malucha! Minął rok… a nasza Marzena wraz z Rafałem Sonikiem swoim kolorowym maluchem nr 101 przemierzają Europę, aby pomóc dzieciakom! Tym razem Marzena wzięła ze sobą synów: Marek Jr i Maciej wspaniale udowadniają, że pomaganie mają we krwi!

Marzena Maj i Rafał Sonik w drodze do Monte Cassino

5 lipca o godzinie 12:00 spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ruszyła Wielka Wyprawa Maluchów 2024! W tamtym roku ponad 30 małych fiatów brało udział w tym niesamowitym wydarzeniu — teraz aż 80, tych malutkich samochodów, kierowanych przez ludzi wielkiego serca rusza do Monte Cassino, aby zebrać środki na dzieci poszkodowane w wypadkach w ruchu drogowym. W Monte Cassino przez 28 lat produkowano maluchy i to właśnie tam 80 lat temu heroiczne zwycięstwo odnieśli polscy żołnierze pod wodzą gen. Władysława Andersa.

Maluchy dla maluchów! Pomoc dzieciom mierzona kilometrami

Wielka Wyprawa Maluchów jest możliwa dzięki zaangażowaniu gigantów motoryzacji: Longin Bielak, Sobiesław Zasada, Maciej Wisławski, Kajetan Kajetanowicz czy Bartosz Ostałowski — to tylko niektóre z wielkich nazwisk, które biorą udział w wyprawie. Dodatkowo kolejny raz w malucha wsiada znany polski youtuber Remigiusz Rezi Wierzgoń. Cel tegorocznej wyprawy? Zebranie łącznie MILIONA EURO dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych.

Zostań Ambasadorem dobra! Pomóż DZIECIOM i wesprzyj ZBIÓRKĘ!

Wyjątkowy maluch i wyjątkowy cel — mnożymy dobro x2

Tym razem w Wyprawie biorą udział nasze dwa małe fiaty! Fundacja Rodziny Maj im. Piotra Maja przygotowała specjalnego malucha, pełnego historii i wspomnień związanych z wydarzeniami pod Monte Cassino. Ten niezwykły maluch udekorowany czerwonymi makami również jedzie do Włoch i jest kierowany przez szlachetną parę o wielkich sercach, która wylicytowała udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów podczas naszej akcji Pomaganie Buduje.

Kibicuj Wielkiej Wyprawie Maluchów i pomagaj!

• Start wyprawy: 5 lipca, Warszawa
• Meta: 12 lipca, Monte Cassino.
• Trasa do pokonania: 3200 kilometrów.
• Podsumowanie Wyprawy: 19 lipca, Kraków

To wszystko po to, aby pomóc dzieciom!

Chcesz wesprzeć akcję wielkiej wyprawy maluchów dla DZIECI? Nie musisz wsiadać w malucha i jechać na koniec świata! Wystarczy kliknąć w link. MY jadąc do Monte Cassino jedynie rywalizujemy na ilość KASY w PUSZKACH w naszych załogach.

Wyzwanie? Pomaganie dla DZIECI Buduje!

101 PLN dla 101 RS — wrzuć stówkę i złotówkę dla załogi Sonik i Furia 101 RS! Liczy się każdy grosz i każda jedna wpłata — bo przecież nie pomaga się w pojedynkę! Każda mała suma zasila wielki cel: MILION EURO dla DZIECI poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Dorzuć się do zrzutki: [Pucha dla Malucha] Załoga Sonik i Furia 101RS