Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Za nami Dni Otwarte SMAY 2022

Open Days SMAY 2022

14 i 15 września 2022 roku odbyły się Dni Otwarte SMAY. Podczas dwóch dni pełnych sporej dawki wiedzy i wymiany doświadczeń nasi goście mogli zwiedzić naszą nową siedzibę w Podłężu i od kulis podejrzeć działanie naszych systemów wentylacyjnych.

W SMAY bardzo dobrze wiemy, jak istotny jest rozwój, dlatego z przyjemnością i jednoczesnym poczuciem misji zorganizowaliśmy Dni Otwarte dla osób głodnych wiedzy i innowacji z zakresu wentylacji bytowej i przeciwpożarowej. Dziękujemy, że byliście z nami i wspólnie mogliśmy poszerzać (nie tylko wentylacyjne) horyzonty!

Jak to działa? Czyli prezentacje systemów SMAY

Praktyka czyni mistrza, dlatego podczas Dni Otwartych nasi eksperci zaprezentowali realne działanie systemu oddymiania klatek schodowych ZODIC oraz systemów nadciśnieniowych iSway. Uczestnicy brali udział w pokazach działania naszych systemów z objaśnieniem ich budowy oraz zaznajomili się z zasadami montażu i uruchomienia urządzeń przeciwpożarowych. Wiedza teoretyczna połączona z prezentacją praktyczną, zwiedzanie hali produkcyjnej, spotkania indywidualne, networking czy rywalizacja #grajzesmay to tylko niektóre z wielu inspirujących działań, które czekały na wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Nie ma innowacji bez rozwoju

Dni Otwarte SMAY to przede wszystkim wartościowe szkolenia prowadzone przez ekspertów z branży. Podczas dwóch dni poświęconych wentylacji bytowej i przeciwpożarowej rozmawialiśmy o tym, jak unikać błędów projektowych, dlaczego warto wykorzystywać analizy numeryczne przy projektowaniu, jak dobranie odpowiedniego systemu wentylacji wpływa na poziom komfortu jego użytkowników, jakie są standardy projektowe czy dlaczego warto optymalizować pracę układów wentylacyjnych.

Obejrzyj relacje z Dni Otwartych SMAY

Bądź na bieżąco

Goszczeni przez nas projektanci mogli wspólnie zastanowić się nad przyszłością branży wentylacyjnej, wymienić się doświadczeniami i wzajemnie inspirować. Wiemy, że branża wentylacyjna stawia przed nami szereg nowych wyzwań, dlatego nie zwalniamy tempa i już szykujemy dla Was kolejne szkolenia i pełne wiedzy spotkania z ekspertami. Nie przegap nadchodzących wydarzeń! Zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy otrzymuj zaproszenia na planowane wydarzenia.