Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Nowość! E-book o przeglądach wentylacyjnych w Bazie Wiedzy SMAY

przeglądy wentylacyjne e-book

Nowy e-book w Bazie Wiedzy SMAY! Ekspert SMAY, Marcin Polak – Manager Wsparcia Technicznego ds. operacyjnych i licencjonowany zarządca nieruchomości PFRN, odpowiada na pytania dotyczące przeglądów wentylacyjnych. Dołącz do Bazy Wiedzy SMAY i pobierz e-book, który zawiera niezbędne informacje dotyczące przeglądów wentylacyjnych i konserwacji urządzeń wentylacji pożarowej.

E-book: “Przegląd urządzeń wentylacji pożarowej – 7 pytań do eksperta”

Regularne przeglądy urządzeń wentylacji pożarowej oraz odpowiednia konserwacja i obsługa instalacji wentylacyjnych zapewniają bezpieczeństwo obiektów i przebywających w nich osób w przypadku zagrożenia pożarowego. Przeglądy wentylacji są nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim ważnym aspektem w zarządzaniu nieruchomością, bowiem pozwalają na wykrycie ewentualnych usterek lub błędów w działaniu instalacji. To z kolei minimalizuje ryzyko nieprawidłowego działania urządzeń w przypadku zagrożenia.

Jak często należy wykonywać przeglądy urządzeń wentylacji ppoż.? Dlaczego regularne przeglądy są tak ważne? Kto może wykonać przegląd wentylacji? Na te i wiele innych ważnych pytań znajdziesz odpowiedź w najnowszym e-booku dostępnym dla użytkowników Bazy Wiedzy SMAY.

przegląd wentylacji ebook

Przegląd urządzeń wentylacji pożarowej bez tajemnic

E-book poświęcony przeglądom wentylacji ppoż. to kompendium wiedzy, który pomaga zrozumieć wymagania prawne, częstotliwość, zakres niezbędnych działań czy wytyczne dotyczące przeglądów wentylacyjnych. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem budynku, zarządcą nieruchomości, czy specjalistą ds. bezpieczeństwa, ten e-book dostarczy Ci wiedzy potrzebnej do zapewnienia maksymalnej ochrony obiektu przed zagrożeniem pożarowym.

7 ważnych pytań i 7 kompleksowych odpowiedzi prosto od Eksperta SMAY

  • Jak często wykonywać przeglądy i konserwację instalacji wentylacji pożarowej?
  • Jakie urządzenia przeciwpożarowe podlegają obowiązkowemu przeglądowi?
  • Dlaczego należy wykonywać regularne przeglądy wentylacyjne?
  • Czy realizacja przeglądu tylko wybranych elementów systemu wentylacji pożarowej ma sens?
  • Czy istnieje obowiązek przeglądów okresowych urządzeń wentylacyjnych w okresie gwarancji oraz jak często powinien on być realizowany?
  • Kto może wykonywać przeglądy przeciwpożarowe?
  • Jakie kwalifikacje powinna mieć osoba konserwująca urządzenia wentylacji przeciwpożarowej?

Na te pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszym e-booku opublikowanym w Bazie Wiedzy SMAY.

POBIERZ E-BOOK
Bądź na bieżąco
Chcesz kupić nasze produkty?

Przejdź na listę dystrybutorów i znajdź dostawcę w swoim województwie.

Zainteresowały
Cię nasze rozwiązania?

Porozmawiajmy
osobiście.