Na potrzeby rozwijania naszej witryny korzystamy z plików cookies w celu personalizacji reklam, treści oraz analizowania ruchu na stronie.
Podczas korzystania z naszej strony zostaną zapamiętanie Twoich preferencje, przeglądarka czy lokalizacja. Więcej informacji o plikach cookies i ich funkcjonowaniu znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.
Kontakt
×

Realizacja

Największy salon samochodowy w Europie TOYOTA & LEXUS Kraków

Największy salon samochodowy w Europie TOYOTA & LEXUS

Kraków

Nowy salon Romanowski TOYOTA & LEXUS przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie to największy salon samochodowy w Europie.
Budynek został zaprojektowany jako wielofunkcyjne, prestiżowe centrum motoryzacyjne. Obiekt zachwyca nowoczesnością i luksusowym wyposażeniem. Ma cztery kondygnacje nadziemne, dwie podziemne, a także zielony dach o powierzchni 650 mkw. Salon otrzymał od Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa tytuł BUDOWY ROKU 2020.

W tej realizacji dostarczyliśmy niemal wszystko, jeśli chodzi o wentylację, a mianowicie zasilacze ZUP “ŻUBR” wyposażone w sterowniki CSUP “ŁOŚ” obsługujące urządzenia odpowiedzialne za wentylację pożarową i bytową: wentylatory oddymiające, wentylatory strumieniowe, klapy pożarowe i system detekcji CO/LPG. Dodatkowo klatki schodowe zabezpieczane są poprzez system Safety Way.

Zastosowane systemy

Safety Way – system różnicowania ciśnienia
Zestaw wyrobów iSWAY-FC® jest przeznaczony do wytwarzania i utrzymywania nadciśnienia w przestrzeniach chronionych, co zapobiega ich zadymieniu.

Użyte produkty

Referencja - ASO MR Sp. Z o.o. Sp. k.

Firma ASO MR Sp. z o. o. Sp. k., z siedzibą przy ul. Kieleckiej 68/70 w Radomiu niniejszym listem udziela firmie SMAY Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Ciepłowniczej 29 w Krakowie rekomendacji za profesjonalną obsługę, doradztwo i dostawę zamówionych przez nas urządzeń wentylacyjnych do obiektu: Toyota & Lexus Romanowski przy ulicy Zakopiańskiej 68.

Elżbieta Romanowska Członek Zarządu