Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Realizacja

Obiekt biurowy AFRISO Szałsza

Obiekt biurowy AFRISO

Szałsza

Nowoczesne podejście wymaga innowacyjnych rozwiązań. Właśnie tak firma AFRISO podeszła do stworzenia swojej nowej siedziby w miejscowości Szałsza obok Gliwic. Nowy budynek AFRISO został wyposażony w energooszczędne rozwiązania, innowacyjne produkty i… system iFlow od SMAY, który dba o komfort użytkowników obiektu.

Komfort pracowników dzięki iFlow od SMAY

Nowa siedziba Afriso to przestrony obiekt biurowy zlokalizowany w Szałszy obok Giwic. Firma postawiła na innowacyjne rozwiązania zarówno projektowe, jak i produktowe. Cieszymy się, że w myśl tej idei firma sięgnęła po rozwiązania wentylacyjne od SMAY. Głównymi założeniami projektu nowego budynku AFRISO były przede wszystkim komfort pracowników – przestronne pomieszczenia biurowe, w których za odpowiednią ilość powietrza odpowiada system indywidualnej wentylacji iFlow oraz ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne – obiekt został wyposażony w rozwiązania energooszczędne i produkty tworzone w idei zrównoważonego rozwoju.

Rozwiązania wentylacyjne SMAY w obiekcie biurowym AFRISO

W SMAY produkujemy systemy do różnego typu obiektów. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania wentylacyjne dedykowane wieżowcom, jak i produkty przystosowane pod laboratoria czy szpitale. W tej realizacji zainstalowany został nasz system wentylacji na żądanie – iFlow, który idealnie sprawdza się w obiektach biurowych. System dba o odpowiednią ilość dostarczanego powietrza, co wpływa na komfort użytkowników obiektu i optymalizuje koszty eksploatacji.

Zastosowane systemy

System indywidualnej wentylacji – iFlow
System do optymalizacji pracy układu wentylacyjnego w budynku w wykorzystaniem regulatorów przepływu objętościowego VAV.
Doradztwo techniczne

Użyte produkty

STF-V - kratki wentylacyjne - 1
RVP-R - regulatory przepływu - 2