Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Systemy kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła w budynkach komercyjnych podczas konferencji BHC już 14 kwietnia w Warszawie

Czynniki projektowe, architektoniczne, techniczne i formalne oraz ich wpływ na projekt, bezpieczeństwo pożarowe, koszty eksploatacji i administrowanie obiektami, będą tematem przewodnim zbliżającej się konferencji Hotele | Biurowce | Galerie Handlowe 14 kwietnia w Warszawie organizowanej przez DND Projekt, której Smay jest partnerem.

Podczas spotkania nasz prelegent Michał Synowiecki, projektant rozwiązań wentylacyjnych i ppoż. w Smay poprowadzi wykład “Systemy kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła – sposoby zabezpieczania dróg ewakuacyjnych w budynkach komercyjnych podczas konferencji”.

Podczas konferencji poruszymy poniższe zagadnienia:

  • Sposoby zabezpieczania klatek schodowych
  • Skuteczne i efektywne oddymianie klatek schodowych – Certyfikowany system ZODIC
  • Zabezpieczenie przed zadymieniem – najwyższy poziom ochrony z zestawem wyrobów iSWAY – FC
  • Nowość na rynku! Wielopłaszczyznowa klapa odcinająca EIS 240

Prezentacja Smay zacznie się o godzinie: 11:50 i potrwa 30 minut. Serdecznie zapraszamy.

Konferencja jest kierowana do Architektów, Projektantów, Inwestorów, Kierowników Budów/Robót, Deweloperów, Wykonawców, Instalatorów, Liderów i Zarządców Obiektów Komercyjnych i Użyteczności Publicznej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie organizatora.  

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

Czwartek, 14 kwietnia 2022 roku – godz. 9:00

Browary Warszawskie, Grzybowska 56, Warszawa

Godzina rozpoczęcia wystąpienia SMAY: 11:50 

Organizator spotkania: DND Project

michal-synowiecki

Michał Synowiecki

Projektant rozwiązań wentylacyjnych i ppoż. w SMAY 

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studia inżynierskie na kierunku Inżynieria Środowiska. Absolwent  Politechniki Krakowskiej, studia magisterskie na kierunku Inżynieria Środowiska, specjalność „Instalacje i urządzenia cieplne i zdrowotne”. Ukończone studia podyplomowe  Politechniki Warszawskiej w zakresie „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa”. Projektant rozwiązań wentylacyjnych i ppoż. w firmie SMAY Sp. z o.o.