Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Zagłosuj na SMAY! Nagroda Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

zagłosuj na SMAY

Zespół obiektów firmy SMAY w Podłężu został nominowany do Nagrody Publiczności w konkursie na najlepszy budynek użyteczności publicznej. Zachęcamy do oddania głosu na naszą nowoczesną siedzibę w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. Głosowanie trwa do 16 stycznia!

Trwa głosowanie na najlepszy budynek użyteczności publicznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich już po raz jedenasty organizują konkurs o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza. Oprócz nagrody głównej za najlepszą realizację architektoniczną, która sprzyja ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski, po raz drugi przyznana zostanie Nagroda Publiczności. O tym, kto ją otrzyma, zdecydują głosy internatów. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie nominowanych. Zachęcamy Państwa do oddania głosu na naszą siedzibę w Podłężu. Głosowanie jest bezpłatne, odbywa się online i trwa do 16 stycznia 2023 roku!

Siedziba SMAY w Podłężu nominowana w prestiżowym konkursie architektonicznym

Nagroda Publiczności będzie przyznawana w trzech kategoriach:

  • Architektura użyteczności publicznej – to właśnie w tej kategorii nominowana jest nowoczesna siedziba SMAY w Podłężu. O tym, czy zdobędziemy nagrodę, zdecydują Państwa głosy.
  • Architektura mieszkaniowa
  • Przestrzeń publiczna

Każdy głosujący może oddać po jednym głosie na obiekt w każdej z trzech kategorii. Jesteśmy niezwykle dumni z naszej nowej siedziby firmy, a znalezienie się w gronie nominowanych do tego prestiżowego wyróżnienia potwierdza, jak przemyślaną i innowacyjną realizacją jest nasz obiekt w Podłężu.

Jak oddać głos na swojego faworyta?

O tym, kto zdobędzie Nagrodę Publiczności w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich konkursie, zależą głosy internatów. Jak zagłosować na wybraną przez siebie realizację? To bardzo proste! Wystarczy wykonać trzy krótkie korki:

Krok I:

Wejść na stronę internetową, na której odbywa się głosowanie na Nagrodę Publiczności.

Krok II:

Znaleźć realizację, na którą chce się oddać swój głos. Przypominamy, że zespół obiektów firmy SMAY jest nominowany w kategorii: Architektura użyteczności publicznej. To właśnie w tym segmencie znajdą Państwo naszą siedzibę. Będziemy wdzięczni za wsparcie nas w głosowaniu.

Krok III:

Kliknąć przycisk: ZAGŁOSUJ, znajdujący się pod zdjęciem wybranej realizacji.

Ważne! Na wybraną realizację w danej kategorii można zagłosować tylko raz. System zlicza wszystkie głosy, które następnie zostaną zweryfikowane pod kątem poprawności określonej w regulaminie. Zachęcamy do oddawania głosów na naszą siedzibę. Każdy głos ma znaczenie!

Bądź na bieżąco: