Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Premiera V wydania magazynu BuildVent

BuildVent V premiera

Pora na treści prosto od ekspertów! Najnowszy BuildVent jest już dostępny online. Co znajdziesz w środku? Badania jakości powietrza w szkołach i obiektach publicznych, ESG w firmach budowlanych, dekarbonizacja polskiego budownictwa i wymagania Europejskiego Zielonego Ładu. Pytamy, jak osiągnąć neutralność klimatyczną i rozmawiamy o innowacjach rynkowych.

BuildVent V dostępny online

Miesiące konsultacji i rozmów ze specjalistami w swoim fachu, mnóstwo wspólnych spotkań i poszukiwań odpowiedzi na tematy, które spędzają sen z powiek branży budowlanej — wszystko po to, aby przygotować numer, który odpowie na aktualne potrzeby i pomoże wskazać drogę w trudnym czasie dla polskiej branży budowlanej.

Przeczytaj najnowszy numer magazynu BuildVent!

O czym przeczytasz w najnowszym numerze magazynu BuildVent?

W tym wydaniu magazynu BuildVent stawiamy czoła kwestiom ESG wdrażanym w firmach budowlanych, mówimy o dekarbonizacji polskiego sektora budowlanego i przyglądamy się wymaganiom Europejskiego Zielonego Ładu. Oprócz zrównoważonej przyszłości polskiego budownictwa przypatrujemy się jakości powietrza w szkołach, szpitalach i innych obiektach publicznych. Eksperci NCBR w swoich autorskich publikacjach tłumaczą, czym oddychają dzieci w placówkach edukacyjnych i jak oczyszczać powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Przegląd najlepszych rozwiązań z zakresu bezpiecznej wentylacji, case study prosto od projektantów HVAC i trendy produktowe znajdziesz w V wydaniu magazynu BuildVent.

Na okładce niesamowity wieżowiec The Bridge!

Tradycyjnie już na okładce BuildVentu znalazł się obiekt, wyposażony w rozwiązania wentylacyjne SMAY. Tym razem gwiazdą numeru został The Bridge! Prestiżowa iinwestycja Ghelamco, która powstaje w centrum Warszawy. Mierzący 174 metry wieżowiec posiada 40 pięter biurowych i jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku obiektów budowanych obecnie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Temat numeru:

The Bridge – podejście do zrównoważonego budownictwa na najwyższym przykładzie

Jak najbardziej innowacyjny obiekt budowany obecnie w Polsce wznosi się nad Warszawą z zaawansowanymi rozwiązaniami ESG? Rozmawiamy z Jarosławem Zagórskim, dyrektorem zarządzającym Ghelamco Poland.

Dodatek specjalny:

Zielona przebudowa: regulacje prawne prowadzące do neutralności klimatycznej

Jak branża budowlana może napędzać zrównoważony rozwój i osiągnąć neutralność klimatyczną? Omawiamy wpływ regulacji dotyczących neutralności klimatycznej na sektor budowlany.

Bądź na bieżąco
Chcesz kupić nasze produkty?

Przejdź na listę dystrybutorów i znajdź dostawcę w swoim województwie.

Zainteresowały
Cię nasze rozwiązania?

Porozmawiajmy
osobiście.