Kontakt
dystrybutorzy
biblioteka BIM
strefa projektanta

Wakacyjna premiera nowego wydania magazynu BuildVent

Już jest! Po wielu miesiącach wytężonej pracy w końcu możemy pochwalić się najnowszych wydaniem magazynu BuildVent. W tym numerze sporo uwagi poświęcamy projektantom instalacji sanitarnych i rozmawiamy z ekspertami o realiach tego zawodu w branży budowlanej. Co jeszcze skrywa najnowszy BuildVent? 

IV wydanie magazynu BuildVent

Biorę odpowiedzialność za uświadomienie jak najszerszemu gronu odbiorców potrzeb i możliwości projektantów, które często pozostają niewyartykułowane. – tymi słowami Marzena Maj, redaktor naczelna BuildVent podsumowała cel najnowszego wydania magazynu. Raport z ogólnopolskich badań realizowanych przez SMAY przy wsparciu merytorycznym Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych pokazał, że sytuacja zawodu projektanta HVAC w branży budowlanej nie jest najlepsza.

POBIERZ BUILDVENT

Zawód: projektant HVAC – głównym tematem najnowszego BuildVenta

Właśnie dlatego, po opublikowaniu w raporcie wyników przeprowadzonej ankiety, postanowiliśmy podjąć kolejne kroki ku lepszemu zrozumieniu potrzeb i oczekiwań projektantów HVAC. W tym numerze oprócz autorskich artykułów ekspertów z branży, znajdziesz wywiady z projektantami, komentarze środowiska projektowego i specjalny felieton poświęcony analizie wyników opublikowanych w raporcie.

Nowy BuildVent, a w nim:

  • Temat numeru: Barometr nastrojów wśród projektantów: Czas włożyć kij w szprychy błędnego koła. Ważny głos środowiska projektowego na temat kondycji i przyszłości projektantów HVAC w branży budowlanej.
  • Case Study prosto ze zmodernizowanego Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Jak wentylatory oddymiające SMAY dbają o bezpieczeństwo kibiców?
  • Prawnik na budowie tłumaczy, co zrobić, mając przed sobą perspektywę sporu na linii zamawiający–wykonawca na tle dokumentów opracowanych przez projektanta.
  • Wywiady z projektantami, którzy od kilkunastu lat działają w branży i dzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi
  • Porady projektowe prosto od ekspertów z branży wentylacyjnej
  • Trendy budowlane
  • Nowinki architektoniczne

+ dodatek specjalny: Raport z badań branży sanitarnej: Wyzwania, trudności, wynagrodzenia. Jakie są szanse na polepszenie sytuacji projektantów w branży budowlanej? Zobacz wyniki pierwszych w branży badań skierowanych do projektantów HVAC i poznaj kulisy pracy w tym zawodzie.

PRZECZYTAJ
Bądź na bieżąco
Chcesz kupić nasze produkty?

Przejdź na listę dystrybutorów i znajdź dostawcę w swoim województwie.

Zainteresowały
Cię nasze rozwiązania?

Porozmawiajmy
osobiście.